Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért döntöttetek az egy...

Miért döntöttetek az egy gyerekes családmodell mellet? Nem bántátok meg idővel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindig is két babát szerettem volna, de mikor megszületett az első, akkor úgy éreztem, hogy nekem bőven elég egy is. Nagy felelősség, és nem tudom, hogy anyagilag el tudnánk-e tartani még egy babát. Bár még lehet, hogy lesz valaha még egy, de nem tudom...


Ezzel csak akkor van gond, ha a szíved mélyén több gyereket akarsz, mert akkor lehet, hogy megbánod, hogy csak egyet vállaltál.

Amúgy nincs ezzel baj, ha úgy érzed, hogy csak egy babát tudsz felnevelni - anyagilag, érzelmileg, bárhogy, akkor ez a helyes döntés. Akkor egy gyermeknek fogsz teljes életet biztosítani.

De ha nagyon vágysz még babaára, akkor bizonyára később is benned lesz ez az érzés, és lehet, hogy konkrétan nem megbánni fogod, csak lesz egy űr benned.

2011. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
komplikált volt a terhességem, szülésem és emiatt nem merünk újabb babát vállalni. ráadásul 34 évesen szültem, így nagy valószínüleg egy szem királylánykánk lesz :)
2011. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!