Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a számotokra ideális...

Milyen a számotokra ideális családmodell, és miért döntötök vagy döntöttetek emellett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mindig két gyereket szerettem volna, úgy gondoltam az az ideális. Most egy babám van, és jelenleg ez is nagyon ideális. :)

Amúgy azért akartam kettőt, mert úgy gondoltam kell egy tesó, viszont három gyerekkel már nem bírnék (vagy csak azt hiszem).

Úgyhogy valószínű majd egyszer lesz még egy gyermekünk, ha minden jól megy.

2011. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 gyerek, minimum 4-5 év korkülöbség, 30 felett szülni.

Monjuk nálunk tönbb-9 év- a korkülönbség, így alakult, kicsit 37 évesen szóültem

(a 25-30 alatt 2-3 gyerek 1-2 év különbségel, az ami nem "jön be", illetve a 4 gyrek)

2011. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az az ideális, ahol szeretet és tolerancia van. Konkrétumnak csak annyi a "kikötésem", hogy nem egy gyerek, hanem minimum kettő, kis korkülönbséggel.
2011. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia


Gyermekkoromtol igy szerettem volna:

1+ 3 gyerek (ha lehet ebben is "kivansagmusor" akkor 3 lany, de ez annyira nem fontos...bar egy lanyt mindenkeppen szerettem volna)


Ebbol eddig megvalosult: ferj+ 1 gyerek (kislany)

Meg legalabb 1 babat seretnek (azt sem "bannam" ha iker terhessegem lenne...nagyon szeretnek ikreket, de nem valoszinu, mert egyikunk csaladjaban sem volt iker terhesseg)

Nekem fontos volt, hogy 30 elott szulni legalabb az elsot.Ha ugyesek leszunk meg a 2. is belefer 30 elott :)


16 honapos a lanyom en 27 vagyok (leszek ebben a honapban)

2011. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, félidős babás, korán szerettem volna szülni, sikerülni fog :)

A kis korkülönbség nekem nem jött be (tesóm és köztem 1,5 év sincs, és borzasztó a viszonyunk) én legalább 3-4 évet tervezek a következő babáig, aztán a harmadik ahogy jön, úgy jön :)

30 előtt jó lenne beiktatni a másik 2 tesókát is :)

2011. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi két gyermeket szeretnénk(most várjuk a tesót). Elvileg két gyermeket akarunk, mert úgy gondoljuk, hogy ennyit feltudunk nevelni tisztességesen, de nem hiszem, hogy ettől leszünk ideális családmodell. Lehet valaki követendő példa 1 gyerekkel, de lehet 4-el is. Szerintem a harmónia, szeretett és az összetartás az ideális egy családban, és nem függ a kortól:-D
2011. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21 vagyok 2 hónapos a kisfiam,mindig is hamar szerettem volna szülni 3-4 gyerek,bár egyelőre 1 is elég :P és a célom mind 30 éves korom előtt, a másodikat kb 4 év múlva vállalnám be hamarabb semmiképp nem szeretnék,családunkban sok iker van én is az lettem volna,remélem nekem is lesznek, legalább 1 lányt szeretnék,a többi legyen inkább fiú :d aztán majd lesz ahogy lesz:) a lényeg az egészség, a szeretet,és az élethez való alapvető szükségletek
2011. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!