Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova kötitek a babát a kocsiba...

Hova kötitek a babát a kocsiban, ha Ti vezettek? Magatok mögé vagy a másik oldalra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
másik oldalra de így se látom a hordozoba mert azt nekünk pont fordítva kell be kötni a baba hátra néz.
2009. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a babád? Én a 4 hónapos babámat mellém kötöm a menetiránynak háttal. (amíg nem tartja magát stabilan addig így kell). Ismerősöm a nagyobb babáját hátra ülteti, de nem maga mögé (gondolom így könnyebb a szemkontaktus) és menetiránynak megfelelően.
2009. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amíg pici volt és elfért a hordozóban, addig az anyósülésen, menetiránnyal háttal volt bekötve. Most 10 hónapos és hátsó ülésen, menetiránnyal szemben, az anyósülés mögött van bekötve.

2009. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van légzsák a kocsiban ,amit ki lehet kapcsolni így magam mellé az első ülésre kötöm be menetiránynak háttal.

Hogyha nagyobb lesz,akkor hátra ,ellentétes oldalra,hogy lássam,persze akkor már nem hordozóba lesz,és előrefelé tud nézni.

2009. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
ha elöl légzsákos nem szabad odda tenni tudod
2009. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ki lehet kapcsolni a légzsákot ,akkor nyugodtan bekötheted előre.
2009. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most vettük meg az előre néző ülést a babahordó után és azért lennék kíváncsi ki hova köti. Előre ezt az ülést már nem lehet tenni, ha jól tudom, csak hátra. De melyik oldalon jobb?
2009. márc. 9. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy melyik oldalra kötöd, de gyakorlati szempontból (hogy neked mki a jobb), próbáld meg, hogy bekötöd az egyik oldalra és fordulj hozzá hátra először az egyik, majd a másik első ülésből. Ahonnan jobban eléred, meg látod, könnyebben hozzáférsz, szerintem aszerint kösd be. Én pl. ha vezetek, akkor az anyósülés mögé szeretem bekötni, ha nem én vezetek, akkor meg a sofőrülés mögé.
2009. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!