Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek oltás után belázasodott...

Akinek oltás után belázasodott a babája, hány alkalommal kellett kúpot adni?

Figyelt kérdés

... és felet?

2 hós a kisfiam. Délelőtt kapta meg a 2 oltást, hőemelkedése van, csupán szeretnék felkészülni az éjszakára. Az orvos annyit mondott, hogy általában nem szokott gond lenni...


2011. máj. 4. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért megkérdezhetted volna,ha mégis lázas lesz,akkor hogyan adagold a kúpot.
2011. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, és ennyi volt a válasz, mint a kérdésnél. Nem akartam akadékoskodni.
2011. máj. 4. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
én felet adtam neki,amikor felszökött a láza -ilyen idős korban.bár,anyósom mindig erősködött és azt mondta,adjak neki éjszakára egy felet(ha van láza,ha nincs)és tuti nem lesz gond.jobbat alszik.tudom,sokan lehurrognak emiatt,mert,hogy ne tömjük a gyereket ilyenekkel-de csak oltásnál kapott,azóta persze nem.
2011. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Bocsi,nem akartalak megbántani,csak fura,hogy az orvos ennyit mondott,pedig rákérdeztél.Az én lányom nem lázasodott be,de a másé belázasodhat,mert az ő szervezete úgy reagál.Ne legyen baj,de ha mégis,felet adj.
2011. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

19:50!


Nem ítélem el a dolgot! Azt hiszem én is ezt fogom tenni.

2011. máj. 4. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Hőemelkedése volt, és egy felet adtam neki a kúpból.
2011. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy ne adjak semmikepp, csak akkor, ha lazas, azaz 38 alatt ne. 2 honaposnal nem is volt hoemelkedes sem. Most 3 honaposat kaptuk, nincs hoemelkedese, ejszaka nezni fogom. Nem akarok adni kupot, csak, ha laz van.
2011. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!