Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is belázasodott/nyű...

Más babája is belázasodott/nyűgös volt a 15 hós oltástól? Fáj az oltás helye?

Figyelt kérdés
Mikorra múlt el?
2011. febr. 17. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresztlányom 6 nappal az oltás után belázasodott, pár pötty is kijött rajta. Nyűgös volt, igen. Azt mondta az orvos, ha 3nap alatt nem múlik a láz, akkor vissza kell menni hozzá.
2011. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy 6-7 napra lett láz, és pöttyös volt a szentem szép széles sávban. A füleinél a nyirokmirigyek megduzzadtak, mint egy kis hörcsög úgy nézett ki. No meg eléggé nyűgös, de az minden oltás után. Kb 1 hét alatt múlt el.
2011. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam két hete kapta az oltást. A 9. napon belázasodott, két napig volt lázas + még egy napig hőemelkedéses, közben pöttyös lett és begyulladt a szeme is. Tegnap telt le a két hét, és tegnap este megint volt hőemelkedése, nem tudom, hogy ez még az oltás miatt volt-e.
2011. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fájt neki az oltás helye.Egyszerre kettőt kapott (Prevenart is).Minden oltás után jelentkezett nála láz, de ettől csak egy kis hőemelkedés volt a 12. napon.Az sem egész nap.Csak egyszer mértem nála, utána semmi.Még nyügi sem volt.
2011. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9. napon hirtelen lázasodott be. Egyik percben még játszott, a másikban pedig már félájult volt a 39,6-os láztól. Ez délelőtt 11-től másnap hajnal 3-ig tartott folyamatosan. 39 alá fél órára bírtam levinni, szinte végig vizes törölközőben vagy hűtőfürdőben volt. A nurofent kihányta, így a kúp magában semmit nem ért. A torka volt picit piros és 1 napig köhögött, étvágya volt a nagy láz ellenére. Másnap már nem látszott rajta semmi.
2011. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!