Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 16 hónaposan még nem...

Baj, ha 16 hónaposan még nem megy egyedül?

Figyelt kérdés
Illetve,ha fogom a kezét gyönyörűen sétál,és néha magától,segítség nélkül is megy pár lépést!De igazából azt kell mondjam,hogy önállóan még nem tud járni!Egyébként nagyon okos kislány!Rengeteget beszél,mindent megért kérdésre igennel vagy nemmel felel!nevét kitudja mondani,bemutatkozik:)Szóval szerintetek aggódjak?
2011. máj. 4. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogy baj!

Ő a beszéddel van előrébb.

A fiam 11 hónaposan már ment egyedül, viszont pár szót mond 19 hónaposan.

Minden gyerek másban erősebb.

2011. máj. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az orvosunk azt mondta,hogy 18 honapos koraig kell elindulni a babanak.

Az en fiam 13 honaposan indult el. Sokan mondtak,hogy ne fogjam a kezet mert egyedul kell elindulnia. Viszont egy ido utan kezdtunk ugy setalni,hogy csak az egyik kezet fogtam es ugy szepen ment es azutan kb. 2-3 hetre elindult egyedul.

Szerintem a kislanyod hamarosan fog jarni magatol :)

2011. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!énis csak az egyik kezét fogom,és szépen megy,de állandóan rohanni akar!Én meg féltem a nagy esésektől:(Bár tudom,rengeteget fog még esni...
2011. máj. 5. 00:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,egy ismerősöm kislánya 20 hónaposan kezdett el felállni és két éves elmúlt amikor egyedül elkezdett menni,most múlt három éves,de még nem beszél tisztán,csak igent és nemet mond.És nincs vele semmi gond,előbb vagy utóbb utoléri a társait.. :)
2011. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BudSpencer válasza:
mindennek eljön az ideje:)
2011. máj. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bátyám okos,nagy kislánya 19 hónaposan kezdett egyedül járni! :) Már mi is meg voltunk ijedve,hogy mi van. Most 3 éves csibész ovodás, alig érjük utol! :)
2011. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia


8 honaposan masztam 7 honaposan felalltam es setaltam a butorok mellett viszont egyedul csak 18 honaposan kezdtem el menni.Mondta anyukam, hogy nagyon feltem attol, hogy elesek.

En is tok jol beszeltem mar14-15 honaposan....azota sem all be a szam :D

lehet bzonytalan meg egy kicsit :)

2011. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kislányom ugyanez volt, mint a Te gyermeked. 16 hónapos volt, amikor végre egyedül megindult, de akkor már tök stabilan, semmi ingadozás, botladozás, mintha kivárta volna, amíg nem megy tökéletesen. Ő is a beszédben volt előbbre. Már ennyi idősen Ő is sokat beszélt (aminek nagy részét persze nem értettem), mindent megértett, igennel, nemmel felelt stb.
2011. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hét múlva lesz másfél éves és kb 1 hete jár egyedül, addig csak kézen fogva ment. Tud menni csak biztonságban érzi magát ha fogod a kezét, semmi baj sincs ezzel, sőt, erős a kicsid beléd vetett bizalma (ezzel nem azt akarom mondani hogy akié egyedül megy az nem bízik az anyukájában), kényelmesebb velünk menni:)
2011. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,Aranyosak vagytok!!!Akkor nem aggódom tovább:)
2011. máj. 5. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!