Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allando szekrekedessel kuzdo...

Allando szekrekedessel kuzdo babaknal mikor es hogyan oldodott meg ez a gond?

Figyelt kérdés
2 honapos a babam, sose tud magatol kakilni. Vagy lazmero vagy kup, vagy mini beontes segit. Probaltam mar kamilla teat es laevolacot is, ugysem megy. Valtsak talan tapszert, volt, akinek az segitett?
2011. máj. 6. 11:01
1 2 3
 11/23 Alinaaa ***** válasza:
Senki nem próbálta még a kamilla-édeskömény keveréket - teában?A kamilla puhít az édeskömény indítja a szeleket. és így nagyobb késztetést érez a kakira.
2011. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nálunk az sem jött be. Se a kamilla, se az édeskömény, se a kettő keveréke. Ráadásul azóta meg sem issza a teát...
2011. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
próbáltam a keveréket is, úgy is, hogy egy csészébe mindkettőt lefőztem, és külön adva is. Az sem segített. :( édesköményt kap minden nap a hasfájására, pukizik is rendesen.
2011. máj. 6. 12:08
 14/23 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is ugyanez a helyzet, csak az én kisfiam már 4,5 hónapos. Nekünk szerdán be kell feküdnünk a Tűzoltó utcai klinikára kivizsgálásra, mert a doki szerint nem normális, h nem kakil vagy csak alig...a Laevolactól nekünk is csak lágyabb lett, de úgyis alig jött ki:((((
2011. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, remélem, valami semmiség lesz a baja, és megtalálják, mert - ahogy az orvosod mondja, szerintem sem normális, de minket semmiképp nem akarnak elküldeni kivizsgálásra. Ha úgy alakul, írd meg, mi lett.
2011. máj. 8. 19:47
 16/23 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert kap?
2011. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mi Hollandiában élünk, úgyhogy nem hiszem, hogy ismered, de Nutrilon Omneo-t kap. Állítólag itt ez a legjobb márka, ezt adják a kórházakban is. Ez persze babától függ, kinek mi a legjobb. Elszántam magam, hogy váltok.
2011. máj. 8. 21:47
 18/23 anonim ***** válasza:

A Nutrilon olyan, mint nálunk a Milupa. (ahogy a dobozát néztem). Próbáld meg a váltást, reméljük, hogy segít!

Almalevet nem itattál vele?

2011. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem mertem, mert apuka itthon volt egész hétvégén, ő meg minden ilyesmi ellen van. Azt is nehezen fogadta el, hogy teát adok a gyereknek. Most már látja, hogy segít (édeskömény hasfájásra), de az almán tuti kiborulna, úgyhogy hét közben kell adnom, ha nincs itthon. Majd utólag elmondom neki. De hamarosan elfogy a tápszer, úgyhogy váltok egy másikra, amit többen mondtak, hogy könnyebben emészthető. Meglátjuk, remélem, beválik.
2011. máj. 8. 22:25
 20/23 anonim ***** válasza:

:-)

Pedig a plusz folyadék is sokat segít abban, hogy tudjon kakilni a baba. Ha az most tea, akkor tea.

Ezek az apukák néha túlaggódják a dolgokat! :-))

2011. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!