Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allando szekrekedessel kuzdo...

Allando szekrekedessel kuzdo babaknal mikor es hogyan oldodott meg ez a gond?

Figyelt kérdés
2 honapos a babam, sose tud magatol kakilni. Vagy lazmero vagy kup, vagy mini beontes segit. Probaltam mar kamilla teat es laevolacot is, ugysem megy. Valtsak talan tapszert, volt, akinek az segitett?
2011. máj. 6. 11:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

05-06 13:32 es válaszoló vagyok

túl vagyunk a kórházi kivizsgáláson...már ha mondhatjuk annak...2 napot kellett bent lennünk, éjszakára hazajöttünk és mind a 2 nap 2kor eljöhettünk..

kiderült, hogy a sok erőlködéstől és kemény széklettől megrepedt egy picit a babám végbélnyílása, ezt soudocream-el kell kenegetnem, a kemény kakira meg csak annyit mondtak, h adjak neki barackot és egyéb székletlazító gyümölcsöt. A teát viszont nem javasolták, mert szárítja a babák beleit...remélem tudtam segíteni és már Nálatok is jobb a helyzet!!

2011. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

nagyon aranyos vagy, nagyon köszönöm! Nálunk a helyzet változatlan sajnos, tegnap óta kammilla teába csinálom a tápszert. Van sudokrémünk itthon, úgyhogy majd kenem én is, ártani nem árt. Az almalevet is talán kipróbálom hamarosan, még pár napot várok.

Sok sikert és kitartást!

2011. máj. 16. 09:02
 23/23 anonim ***** válasza:
Én már inkább az almalevet próbálnám neki adni. Vagy pici őszibarack bébiitalt.
2011. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!