Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jött el nálatok az a...

Mikor jött el nálatok az a pont, hogy elég az éjszakai cicizésből és valahogy le kell szoktani róla a babátokat? Hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
3 évesen... Mondtam neki hogy anya beteg lett, gyógyszert szed, nem lehet szopizni tovább
2011. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
jesszus....
2011. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

mennyi idős a babád?

ha elmúlt egy éves, és már terhes a szoptatás, válaszd el

2011. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Ha használtok cumisüveget, akkor próbálj meg pár napig egy kis teát adni neki éjszaka és ha nem sír nagyon ne vedd ki a kiságyból! Mennyi idős?
2011. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még csak 6 hónapos. Nem akarom még elválasztani. De sokszor úgy érzem, csak megszokásból ébred, de csak cicin hajlandó megnyugodni. Adtam neki már este teát, vizet,de még jobban sírva fakad. Kétszer kel éjszaka ebből az egyik jóformán csak cuclizás, de így sem hajlandó máshogy elaludni:(
2011. máj. 7. 13:40
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
9 hónaposan, mert akkor elkezdtem dolgozni, és nem bírtam, hogy még éjszaka is 3 óránként kelek hozzá.
2011. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

És hogyan sikerült őket leszoktatnotok??

Tea, víz???

2011. máj. 7. 16:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
16:16-os vagyok. Nekem vízzel. Utána még jó darabig kellt 3 óránként de csak odaadtam neki a vizet és azzal vissza aludt. Mondjuk megpróbáltam előtt is már kb. 7-8 hónaposan, de akkor nem fogadta el a vizet, és akkor nem is eröltettem tovább, maradt a szopi, megpróbáltam 9 hónaposan is, és akkor viszont már elaludt vizzel is.
2011. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ha még csak 6 hónapos, tényleg nem az elválasztás a megoldás.

próbáltátok már a tejpépet? az esti utolsó cicizés előtt egy nagy adagot bekanalazol neki, aztán megszoptatod. ha éjszaka ébred, először vízzel itasd meg, hátha csak szomjas.

más tippem sajnos nincs.

illetve a tejpép helyett sinlacot is etethetsz vele, azt kiírják receptre, gyümit is keverhetsz bele

2011. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyéves, még ébred. Vizet egyszer próbáltam adni neki, az lett a vége, hogy csak jobban behergelte magát, alig tudtam visszaaltatni. Meg aztán jobb, ha a vízért, teáért kel? Ismerek olyan háromévest, aki a mai napig ébred egyszer teáért, egyszer pedig azért, mert az éjjeli ivás miatt pisilnie kell. Nem hiszem, hogy jobban járt az anyja, amikor erre rászoktatta.

Úgyhogy mi reménykedünk, előbb-utóbb majdcsak abbahagyja.

2011. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!