Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak Neki enni? Nem...

Mit adjak Neki enni? Nem fogadja el a tápszert, már a 3. félét próbáljuk!

Figyelt kérdés
Már 2 hete csak 2 mellből elég Neki,de estére már az sem,így éjjel is sokat kel,mert éhes,napközben elvan,mert sokat szoptatom!Kipróbáltam minden tejserkentőt,ami csak létezik!3 hós kisfiú
2009. márc. 10. 07:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tápszert miért nem eszi meg? a cumisüveg furcsa neki? mert akkor le kéne fejned neki a tejet, és üvegből kínálni, hogy ne idegenkedjen az üvegtől. Nem hiszem, hogy a tápszert nem szeretné, mert az alap tápszerek, annyira hasonló ízűek mint az anyatej, hogy észre sem nagyon veszik.
2009. márc. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kanállal próbáld meg a sinlacot adni neki. nekünk ugy bevált, csak nem kevertem nagyon hígra.
2009. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Teát megissza üvegből,ha kel,mert néha van kakigond!Beleszív párat,majd olyan arcot vág,mintha citromot adnék Neki,nem tudom mit csináljak!?
2009. márc. 10. 07:08
 4/14 anonim ***** válasza:
második vagyok. nekem se fogadta el a cumisüveget soha. próbáld kanállal menni fog!
2009. márc. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát igen, akkor marad a kanál. valahogy muszáj lesz megszoknia, mert ha fogy a tejci, akkor már választás nincsen. másfajta cumisüveget próbáltál? milyen teát iszik? mert írtad, hogy "pofákat" vág neki. Lehetséges, hogy nem szereti? :-)
2009. márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A tápszertől vág pofákat!Kamilla teát kap cumisüvegből,ha nincs kaki sokáig,azt megissza gond nélkül!!
2009. márc. 10. 07:20
 7/14 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt, sőt a lányom még tejérzékeny is. Próbáld meg a sinlac-ot. Én úgy adom neki, h kicsit több vizet teszek hozzá, mint az előírt (olyan állagú legyen, h cumiból ki tudja szívni). Ez fini édes, tuti, h meg fogja enni :) Mi is kipróbáltuk az összes tápszert a-z-ig, még mielőtt kiderült h tejérzékeny, a simákat, utána a speckókat. Aztán a dokinéni azt mondta, h neki a sinlac lesz a tápszer. Napi 1-2 adagot ír, h lehet adni, de azzal nem kell foglalkozni. 1 éves koráig kiírja az orvos 50%-os támogatással, ha tejérzékeny 90%-ossal.
2009. márc. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De a sinlacot nem csak 4hótól lehet adni?
2009. márc. 10. 07:29
 9/14 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem eszi meg a tápszert, akkor az orvos fel fogja írni a sinlacot neki, mg ha nincs is 4 hós a babád!
2009. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem tudom, mekkora a babád, mi 3 hónapos korától adtuk, és semmi baja nem lett. Kis adaggal kell kezdeni, és megvárni, h fáj-e a hasa. ha nem, akkor adhatod neki nyugodtan. de ha nem mered, kérdezd meg az orvostól. szerintem a 4 hónapos korlát azért van, mert ez pép, és elvileg kanállal kéne adni, a túl pici gyerek pedig meg nem igazán tud kanalazni. persze ez csak az én személyes gondolatom, nem biztos, h így van. a lányom az aventes 3-féle adagolós cumiból kapta, miután kudarcba fulladt a kanalazás :)
2009. márc. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!