Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hasonló babakocsitok? Nem...

Van hasonló babakocsitok? Nem túl nagy, ha már sportra van alakítva? Kényelmesebb ez a babának, vagy jobbak a kicsi kocsik?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 20. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van. Még 16 hónaposan is kényelmesen elfér benne, így téli ruhába beöltöztetve is. Egyetlen hátránya, hogy utazáskor elég nagy helyet foglal az autóban, így arra vettem egy esernyőkocsit. Ég és föld a kettő között a különbség hely szempontjából...
2010. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is az a dilemmám,hogy vegyek e egy kisebbet.
2010. jan. 20. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is nagy kocsink van.

www.babaeden.hu Herry 1 típusú, ha rákeresel.

Sportra állítva is jó, szeretem és a babám is. Kényelmesebb tolni a nagy kerekek miatt.

Bár vettünk mi is egy kis bolygós esernyőkocsit, ha kocsival megyünk valahova, az jobban befér a csomagtartóba.

Ez a nagy dög nem igazán alkalmas autókázásra, összecsukásra, felemelésre. Viszont sétálni, bevásárolni, telerakni nagyon jó.

14 hónapos a babám, felváltva használom a két kocsit most.

Pl most a nagy hóban tök jó a nagykocsi a kerekek miatt. De ha csak leugrunk a játszótérre, vagy autóval megyünk valahova, akkor a kiskocsi.

Mindkettőnek van előnye és hátránya, én pont emiatt egyformán szeretem mindkettőt.

2010. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom.

Nagyon jó kényelmes, tágas, viszont nem lehet kicsire összecsukni igy nem is mindegyik autóba fér el:(

Miután a gyerekem már elindult vettem egy kis esernyőre csukható sport babakocsit.

2010. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen Harry 1-es is nagyon hasonló.
2010. jan. 20. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén csak azt tudom írni, hogy nagyon szuper, kényelmes, nagyon jól téliesíthető. Egyetlen hátránya, a nagysága. Mi is vettünk egy kis esernyőkocsit használtan, így azt visszük ha megyünk nyaralni, meg az van nagyszülőknél. Ha megyünk, nem kell a nagyot vinni.
2010. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonló van, PegPerego. Én csak ajánlani tudom! Kényelmes, jól navigálható, szerintem jól kihasználható. Bár autóba ki-be kicsit nagydarab. A mi kislányunk 1 éves, csak azért szeretnék neki tavasztól már sportosabbat, mert ha lesz kistesó, még őt is kiszolgálja, mert eddig már 4 baba felnőtt benne! Szóval strapabírók is! Persze erről a konkétról nem tudok szólni, de a típust én ajánlom!
2010. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk Bergon Dimension van, mi csak "tank"-nak becézzük! :) Nem kicsi, de nagyon szuper, jó tágas, így jövőre nem kell nagyobbat vennem (télre) mert akkor is jó lesz a babámnak (aki most 3.5 hós) és jól be tudom bugyolálni. Nagyon könnyű tolni, tágas, kényelmes és nincs benyomorítva szegénykém, amúgy is a hordozóban is üvölt mert nem tud mozogni. De a nagyikáékhoz vettünk egy 5000 Ft-os babakocsit használtan, hogy ha megyek, akkor ott is legyen, és ne ezt kelljen ide-oda hurcibálni, főleg ha egyedül megyek a gyerekkel.

Szóval én örülök hogy nagy kocsink van.

A miénk ilyen:

[link]

[link]

2010. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!