Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisbabám délután 5...

Bozóki Renáta kérdése:

3 hónapos kisbabám délután 5 órakkor fürdik és onnantól este 10-11óráig egy szemhunyást sem alszik, ha leteszem azonnal felébred, és leülni már abszolut nem lehet vele, csak járkálni, mitől lehet ez, ha annyira fáradt miért nem alszik?

Figyelt kérdés
Korábban este 7-8 között volt a fürdetés de akkor ez a nyűgös idő kitolódott volt hogy éjjel 2-3 óráig, ezért hoztuk előrébb. Napközben van hogy sokat alszik van hogy szinte csak pár órát egésznap (a fürdésig) de ez a nyűgös 6-7 órahossza mostanság mindig megvan és nem tudjuk hogyan változtassunk rajta.
2011. máj. 8. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A fürdetési idő túl korainak tűnik nekem. Elég ha este 7-8 között fürdeted, evés és irány az ágy. Akkor nem fog feltűnni, h este sokáig fent van.
2011. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi első, de a kérdező pont azt írta, hogy a 7-8 órai fürdetés nem jött be nekik....


Nekünk is volt egy ilyen időszak,nekünk kb 3-4től tartott7ig.De mondjuk csak néhány hétig tartott.

Szoptatod?Nem fájhat a hasa?Nekem még akkor sírt nagyon sokat délután, mikor olyat ettem reggelire....nekünk a tojástól is fájt a pocija.

Amúgy mióta tart ez?

2011. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoptatom igen, elméletileg hasfájós de elég jó gyógyszert kaptunk a doktornénitől, mivel már semmi sem hatott, nagy változás volt, igaz néha tényleg látszik hogy rugkapál és a hasa fáj de teljesen máshogy viselkedik olyankor. Ez a nyűgösség kb 3-4 hete tart már egyébként egésznap nagyon jó kedvű és viszonylag könnyen altatható. Gondoltunk a gyógyszer hatására is de napi 3x kapja de próbáltuk ugy is hogy csak napközben este pedig kihagyjuk ugyanez alakul mindig ki.
2011. máj. 8. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez megy, pedig tápszeres a babánk.ha már semmi sem jön be, akkor én beleteszem egy "nagy kád" melegvízbe, gügyögök neki akkor is, ha sír, adok neki meleg teát és általában utána elég hamar el is alszik.Persze nem 5 percig van a kádban, hanem elég hosszú ideig, az is jó a pociának.Ha szoptatsz, akkor sztem utána a csupasz mellkasodra is teheted,hátha jobban megnyugszik.

Nekem egyébként azt is mondta a védőnő, ha nagyon fáj a pocija azt is csinálhatod, hogy egy vékony törülközőt hajtasz a pocija a lá, úgy simized hason fekve.Nálunk ez is bejött egyszer-kétszer.de nagyon babafüggő.Remélem segítettem egy kicsit, és kitartás!

2011. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!