Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem 8 hónapos...

Mibe öltöztessem 8 hónapos fiamat mostanában sétához, hisz már jobb idő van?

Figyelt kérdés
Annyira lengén sem akarom, mert félek, hogy megfázik, de túl sem akarom öltöztetni.
2009. márc. 10. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, napi dillema, főleg, hogy elég nagy a hőingadozás egyik napról a másikra.

Lányom bár lassan 9 hós, de ez nem sokat jelent.

Van rajta itthon egy rövid bady, és egy hosszú rugi, alatta zoknival.

Adok rá egy pulcsit, sapkát, csizmát, egy vékony kesztyűt és egy közepes (nem bundás de nem is a legvékonyabb) overált. A lábát betakarom egy pléddel és a babakocsira ráteszem a lábzsákot.

2009. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én már nem bélelem ki a kocsit mert nekünk téli oldala is van már nem a vastag példet használom de nem is a legvékonyabbat lábzsákot se raktam ma.
2009. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sprot kocsiba viszem(ami elég nyitott) Adok rá egy hosszú ujjú badyt rá egy pulcsi, harisnya, termós farmernadrág, cipő, egy közepesen vastag kabát. Bár ezt szoktam variálni. Hol vékonyabb pulcsi vastagabb kabát, hol vastagabb pulcsi vékonyabb kabát. Na meg persze 1 sapi. Még egyszer sem volt beteg! 8 hónapos kisfiú anyukája
2009. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sprot=sport
2009. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!