Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a korom teljesen letorik...

Ha a korom teljesen letorik visszano rendesen?

Figyelt kérdés
20 honapos kisfiam elesett az utcan es olyan szerencsetlenul, hogy az egyik korme teljesen lejott. Eleg mely a seb. Vissza fog neki noni rendesen?
2011. máj. 10. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
vissza! Nekem kb 5-6 évesen jött le egy egy kalapácsos akció miatt, de visszanőtt! Gondolom fáj neki, de ne aggódj hamarosan nyoma sem marad.
2011. máj. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen vissza nő! A lányommal úgy kezdtük ezt az évet, hogy jan. 1-én reggel ráborította a konyhai széket a kezére. Bal kezén a középső ujján a köröm teljesen lefeketedett. Február közepére esett le a körme, egyik reggelre. 1-2 hét alatt teljesen szépen kisimulva kinőtt neki. Igaz az első időszakban csak reszelgetni tudtam neki, vágni nem. De szépen helyre jött. Ja! Akkor volt 10 hónapos a drágám.
2011. máj. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

attól függ, nekem volt ismerősőm, akinél megsérült a körömágy és ha kinőtt a körme, kettétört középen és leesett újra. Azt mondta a doki, megsérült a körömágy semmit nem tudnak vele csinálni.

De ő az egyetlen akitől ezt hallottam, rajta kívül minden ismerősmnek rendesen visszanőtt.

2011. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. A koromagy szerintem biztosan megserult, csak nem tudom mennyire. A helyszinen leszakadt a korme. (Nem utolag esett le). Csutortokon megyunk borgyogyaszhoz. Remelem nincs komoly baj.
2011. máj. 10. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:

tegnap 05:24


ÓÓÓ! Ezt nem gondoltam! Reméljük a legjobbakat! Azért majd megírod, hogy mire jártatok?

2011. máj. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma voltunk a borgyogyasznal. Igazabol nem sokat mondott. Begyulladva nincs az ujja. Aztatgatni kell neki (furdovizben este) es ha hagyja tegyek ra tapaszt. Majd az idovel meglatjuk hogy no neki vissza. 3 het mulva ellenorzesre kell menni. Hat nagyjabol en is erre gondoltam mikor a baleset tortent csak aztan a gyerekorvos kicsit megilyesztett.
2011. máj. 12. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 04:47


Reméljük a legjobbakat! Bízzunk abban, hogy szépen vissza nő!

További Boldog Babázást! :)

Nyugi a kis "Örökmozgóhoz" :)))

2011. máj. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!