Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónaposan almát? Gyerekorvos...

2 hónaposan almát? Gyerekorvos szerint már adhatok neki 2 étkezés között almát, narancsot.

Figyelt kérdés
Az hozzá tartozik, hogy a kezdetektől fogva kap pótlást, de azért még mindig szopik főleg. Én 4 hónaposan akartam elkezdeni, mert a bébiételek is ettől a kortól vannak. Ma voltunk 2 hónapos oltáson és ma mondta doktornő. Szerinte így kevesebb tápszer kell majd neki.
2011. máj. 10. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon korai!

Nem vagyok az a típus hogy a gyerek csak fél éves korában kapjon mást, vagy hogy 2éves koráig tápszerezzük.

Én 3hósan kezdtem és csak tápszeres volt, ha lett volna tejem 4hósan kezdtem volna.

Pedig ilyen téren elég "laza" anyuka vagyok

2011. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, én is lazának tartom magamat, de ez nekem is egy kicsit meredek volt első hallásra. Szerintem is picike még.

De azért várom a további válaszokat!

Köszönöm

2011. máj. 10. 19:00
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

NEEEEM!!

Úristen, tényleg vannak még ilyen orvosok:-((((

Még 4 hónaposan is korai.

2011. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is várd meg legalább a 4 hónapot. Én mondjuk 3,5 hósan kezdtem a hozzátáplálást. Csak tápszeres volt a babám. 2 hósan semmi esetre sem kezdeném el, hacsak komoly orvosi diagnózis nem támasztaná alá hogy muszáj elkezdeni.
2011. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

nagyon korai!

ez ijesztő, hogy orvos ilyet tanácsol, amikor van tejed.


én 5,5 hósan kezdtem, és már bánom, hogy nem vártam ki a 6 hót.

ez szerintem jó cikk arról, meddig érdemes várni a hozzátáplálással.

[link]

2011. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Nincs olyan orvosi diagnózis, ami szerint a babának 6 hós kor alatt egészségesebb lenne bármi, mint az anyatej, ennek hiányában tápszer. Én dokit váltanék, de sürgősen. :(


6 hósan kezdtem a kóstoltatást az anyatejes kisfiamnál, most egy éves, és már mindent eszik. Nincs hova rohanni. Olvasnivaló:

[link]

2011. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
én is dokit váltanék.ilyen oltári baromságot.Hány éves az orvos 86?ha annyi,akkor biztos az volt a divat,hogy 2 hónaposan hozzátápláltak,de azóta kicsit fejlődött a világ
2011. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Bogyo110 ***** válasza:
32%
Mi 3 hónapossan keztük a hozzátáplálást szintén orvosi tanácsra .És azóta sincs semmi baja sőt még a hasfájásunk és széklet problémánk is megszünt!
2011. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is nagyon korai!

Es lehet, en vagyok a hulye, de 2 honaposan narancsot?? Az nem egy erosen allergen gyumolcs?

2011. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
22.11-es tök jó,hogy attól,hogy elkezdted a babádnál három hónaposan a hozzátáplálást,a te hasfájásod és székletproblémád is megszünt
2011. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!