Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy van ez a kukis dolog?

Hogy van ez a kukis dolog?

Figyelt kérdés
elszeretném kerülni hogy a kisfiamnak letapadjon de nem tudom hogy most mi a jó mert itt is olvastam h valaki azt írta nem kell húzgálni mnden nap valaki meg azt h igen.meg egyik ismerősömmel történt hogy csinálta szinte mindennap meg nagyon odafigyelt rá és mégis orvos lett belőle egy másik ismerősöm pedig "nem foglalkozott"veleés mégsem lett baja a kisfiúnak.tapasztalt anyukák adjatok tanácsot légyszíves köszönöm!
2011. máj. 10. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapos korától húzogattam neki. 1 éves korára teljesen feljött neki. Több barátnőm járt úgy, hogy nem húzgálta. és 3 évesen feltépték a gyereknek. Na ezt én nem akartam.
2011. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak annyira húzom fel fürdésnél, amennyire magától feljön. Ha jobban, bereped, vérzik, azt ugye nem kellene. Egyébként meg teljesen gyerekfüggő a dolog.
2011. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapos kora óta húzom neki hátra, de csak annyira amennyire engedi, most 5 hónapos és már szépen hátramegy neki, bár még nem teljesen. Én azért kezdtem el neki hátrahúzni, mert az öcsémnek sajnos körbe kellett vágni, és én ezt el szeretném kerülni. Egyébként az én védőnőm is azt mondta, hogy nem kell húzogatni, mert majd magától megoldódik a probléma.
2011. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!