Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi minden van a járókában? Az...

Mi minden van a járókában? Az a jobb ha tele pakoljuk játékkal, vagy az a jobb ha csak pár darab van benne?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egyszerre max. 2-3 játékot teszek be és a következő alkalommal másokat. Ha telepakoltam, azt figyeltem meg hogy a kislányom zavarában nem tudta mihez nyúljon és igazából egyik játék se érdekelte. Így viszont szépen eljátszik, bár ritkán teszem bele, csak ha olyan dolgom van. Másnap másfajta játékokat adok neki.
2009. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb a kevesebb. Egy ismerősöm héliumos lufikat kötött felülre és órákon át elvan vele a baba, ahogy húzogatja őket. Én az egyik zenélő könyvet rögzítettem fejmagasságban, nálunk ez a nyerő, meg a zenélő körforgó.
2009. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keveset! Nagyobb gyerekeknél is úgy van, hogy ha nagyon sok játékot veszel, már azt sem tudja, melyikkel játsszon...Tapasztalat. Állíts össze minden napra pár darabot, és cserélgesd. Jobban fogja értékelni, amit pár napja nem látott már, örülni fog neki. Nálunk legalábbis ez vált be.
2009. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk viszonylag sok játék van a járókában. (De nem rengeteg, csak többféle.) Így maga választhatja ki, hogy milyen típusúval akar játszani (műanyag, plüss, fa, gumi). Nem tudom, hogy "pszichológiai szempontból" mi a jó, ezt egy régebbi, '70-es évekbeli gyermeknevelési könyvben olvastam, hogy nagyobb választékot kell nekik biztosítani.
2009. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!