Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen joghurtot adtok 8 hós...

Milyen joghurtot adtok 8 hós babátoknak? Tényleg csak natúrt lehet? (a védőnő szerint)

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcsös tele van minden szar adalékanyaggal, nézd meg. Én teljesen leszoktam róla. Cukros házi lekvárral, banánnal, remek gyümölcs joghurtokat lehet csinálni.
2011. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én Humana és Nestlé desszerteket, joghurtot adok a babámnak hetente 1-2 alkalommal.
2011. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

En adok neki mindenfelet. Adok neki a gyumolcsosbol is, adok neki natur joghurtot is, csinalok neki hazi gyumolcsoset is. Kap. Aktiviat, nestlet, baba dessertet, hipp joghurtot, danonet, kefirt, gorog joghurtot. Attol fugg melyik akcios. :) Meg semmi baja nem lett. Most oszinten mitol feltsem? Hiaba ovom, kikerul az eletbe, bolcsibe, ovodaba... Sajnos ilyen ronda vegyszeres vilagot elunk. :( Ezt is meg kell szoknia valahogy. Odaig sem akarok eljutni, hogy oviba, suliba majd ne egyen meg semmit. Ocsemmel sajnos ez volt a helyzet.


15 honapos a kisfiam

2011. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy aktíviát 2 éves korig nem szabad adni, a gyártó sem ajánlja, az aktívia honlapján fent van a gyakran ismételt kérdések között!!!!


Egyébként kisfiamnak a natúr joghurt + gyümi kombó nem jött be, köpte ki. Úgyhogy inkább kerestem olyat, ami nincs tele adalékanyagokkal. Ilyen pl. a Lidlben kapható Milbona, az Aldiban kapható Milfina, és a Zott joghurtok közül a Szívecske és a Jogobella. Ezekben csak joghurt és gyümölcs van, nincs tele mindenféle vacakkal, mint pl. stabilizátorok meg állományjavítók. A danone összes gyümölcsjoghurtja tele van mindenféle ilyen mű szarral.

2011. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pont zott szivecskét és milbona almásat vettem, de még nem adtam oda.

Elolvastam én is és annyira nem gáz az összetevője.

És mégegy kérdés:hány nap teljen el, hogy odaadhassam egyszerre az egészet?Pl:a 3. napon már megkaphatja.

Natúrt már "beleerőszakoltam" 6-8 kanállal.(fintorgott folyton), nem lett semmi baja.

2011. máj. 11. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

3., 4. napon már megkaphatja. Ha allergiás lenne véletlenül valamilyen összetevőre, akkor az már a második napon jelentkezne nagy valószínűséggel. :)

(Természetesen ez a tejfehérje-allergiára nem vonatkozik, hiszen az évek múlva is kialakulhat akár...)

2011. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!