Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól altatjátok...

Hány hónapos kortól altatjátok a babátokat rendes pijamába?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hósan vettem neki egy pizsit. Hol abban alszik, hol rugiban. most 8 hós. Akkor adsz rá amikor akarsz, nincs megszabva. Ki mit szeret.
2011. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

születése óta :-))


igaz nem pizsi hanem olyan zsákos megoldás de igen van éjjeli és nappali öltözéke

akkor kaptak rendes pizsit mikor már stabilan tudtak menni és kimászni az ágyból :-)

2011. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 eves es meg kezeslabas pizsamaban vagy ha melegebb van napozoban, vagy bodyban alszik. 2 reszes pizsamat majd akkor kap, ha mar nem lesz pelusa.
2011. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
enyém 1,5 éves. csak nyáron alszik pizsiben, egyébként kezes-lábasban vagyis rugdalózóban :)
2011. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg pelusa van a babának addig olyan alvó ruha jó amit alul ki lehet gombolni, ha éjszaka netalántán tisztába kell tennie akkor talán könnyebb. Nálunk megvan mit adok rá éjszakára és mit napközben.
2011. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 honapos, es meg ejszaka kezeslabasban (rugdalozoban)alszik. Ezt talalom praktikusnak, amig pelusos. amugy meg olyan edi, amikor reggel fel-ala totyog benne atoltozes elott. :-)
2011. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!