Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babám székletét...

Tápszeres babám székletét mivel lazíthatnám, hogy minden nap legyen kaki?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk és itt nem nagyon lehet kapni Mecsek babateát,meg hasonlókat,sőt Pickwick babateáról sem hallottak még,pedig bio boltban is voltam,a boltokban pl.Pickwick sincs.Kamilla tea kilőve mert szárítja a bélbolyhokat állítólag,pedig az nagyon jó volt neki.Édeskömény teától begörcsöl,sima vizet adtam neki amikor nem kapott még kamillát,akkor sem volt kaki.Már nem tudom mitévő legyek.Mit adhatok neki?
2011. máj. 12. 08:48
1 2
 11/12 Bogyo110 ***** válasza:
Aki a kamilla teás ötletet irta na az nagyon szuper dolog mi is szenvettünk a kakival lázmérő szélcső baba myra viz stb.. de semmi nem vált be csak a kamilás tápszer mi két hétig igy ettetük a babót ugy hogy napi két -3 étkezést kamilla tea alappal kapta .2 filter kamilla teát 400ml vizbe (langyos)be áztatam aztán filtert kivettem és ez vol a tápi alapj két nap után már napi két kaki volt most meg már e nélkül is van !
2011. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,egyenlőre a hígított almalevet adtam neki,elfogadja ízlik neki és széklet is van végre rendesen.De ezt a kamilla teás dolgot megjegyeztem,sosem lehet tudni.Köszönöm a segítségeteket!
2011. máj. 13. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!