Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21-én 1 éves lesz a kisfiam,...

21-én 1 éves lesz a kisfiam, de meg egy éjszakát sem aludt át. Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Minden éjszaka felébred 2x-3x, iszik pár korty tápszert és alszik tovább. Már ugyanazt eszi amit mi, rendesen vacsizik, mégis többször kel éjszakánként. Van valakinek hasonló tapasztalata? Mit lehetne tenni, hogy átaludja az éjszakákat? Van 2 kislányom, Ok 2 ill. 3 hónapos koruktól aludtak éjjel.
2011. máj. 12. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! bár az én Kisfiam nem tápszeres, és még mindig szopizik, de 4 napja alussza át az éjszakát... és 15 hónapos! úgyhogy ne izgulj, úgy tűnik, a fiúk ilyenek... vagy lehet, hogy semmi köze a nemiséghez, de vannak ilyen babák. ki kell bírnunk:)
2011. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam most lesz 20 hónapos és még most is akad olyan este amikor felébred.kb egy hónapja van az,hogy alszik rendesen éjszaka.Ne izgulj e miatt.Minden gyerek más.Előbb utóbb ő is aludni fog.Unokaöcsém 3 éves koráig csinálta a nem alvást.
2011. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lányom 2,5 éves korától aludta át(nagyjából) az éjszakát. Kisfiam 18 hónapos, még egyetlen éjszakát sem aludt át.


Én kivárom, nem fogom sírni hagyni.


Amúgy mi felnőttek sem alusszuk át az éjszakát, fel-fel ébredünk, csak mi nem sírunk, hanem átfordulunk a másik oldalunkra és alszunk tovább.

2011. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! A férjemmel már mi is csak nevetünk rajta, hogy nem alszik! A férjem szerint azért csinálja, mert ha ébred, összebújunk és úgy issza a tápszert. Nem elég neki csak nappal anyázni! :))))
2011. máj. 12. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hasonló. Kiköltöztünk Ausztriába a hegyekbe, és azóta nem kel fel éjszaka. A hegyi levegő jót tett.:)
2011. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi Angliában lakunk a tengerparton. Itt is született a babám, ennél jobb levegőt keresve sem találnánk! :) Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 12. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
kisfiam is kb 16 hónapos korától alussza át az éjszakát,csak akkor kel fel,ha elveszett a cumi.
2011. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi ugyanigy vagyunk 1eves a lanyom es minden aldott ejszaka 2*3 szor kel o is iszik egy kis tapit es alszik tovabb kitartast neked
2011. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!