Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora baj lehet, ha az...

Mekkora baj lehet, ha az alábbiakat nem tudja 11,5 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
3 hete elindult, már szaladni is tud, viszont: Egymásba nem pakol edényeket, csak kifelé pakol, de azt folyton, építeni sem próbál még, ha mutatom neki, akkor csak leborítja a tornyot, és eldobálja a kockákat. Mióta elindult, nagyon nem is hajlandó leülni játszani, csak megy a saját feje után. Sokat beszél egész nap, de érthető dolgot nem nagyon mond, amit tud az a hejte, a kutyus (akkor is amikor nincs kutyus), és a gyerünk, vagy gyere( geün, gejé)Pápázik, ha kedve van, és néha rá is mutat dolgokra. Kb. két hónapja ha kérdeztem tőle, hogy hol van valami, akkor megmutatta, ez most nem is érdekli.
2011. máj. 12. 11:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam van, ugyanez a helyzet, és a környezetemben még a csodájára járnak inkább, hogy mennyi mindent tud.Úgyhogy ne aggódj:)
2011. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Teljesen a korának megfelelő átlag. Viszont nem értem miért kell görcsösen ilyen dolgokkal foglalkozni, így megérzi a gyermek h elégedetlen vagy vele és önbizalomhiányos, frusztrált lesz. egy gyermeket szeretgetni, dícsérgetni kell h egészségesen alakuljon a személyisége nem pedig már követlmények elé állítani ilyen kicsi korban! ez nagyon nagy hiba. biztos jó anya vagy és biztos imádod, de erre figyelj oda. (gyermekpszichológiát tanult anyuka)
2011. máj. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!