Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » " A hőőőős anya"! Nektek ez...

" A hőőőős anya"! Nektek ez szarul esne párotoktól?

Figyelt kérdés
Teljesen degradálón mondta,mert kérdezte miért nem eszem meg a reggelimet,mondtam hogy azért mert már megszoktam hogy alig van időm a gyerekektől enni,és amikor lehetne sem birok enni. Erre jött ezzel az hős anya szöveggel,szarul esett,mert amikor régen köpködtek egymásra mindig az exével,őrá szokta mondani hogy "teszi az eszét mert ő a hős anya"...pedig szerintem ő is az volt,három gyerekkel egyedül,akármennyire sem csipem,ezt el kell ismernem.
2011. máj. 14. 09:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokszor ez van, holott jó apja a fiunknak, csak ne hinné, hogy olyan tökéletes. én is megkaptam már hasonlókat, hogy hős meg mártír, pl. pont azért, mert nem ettem, meg ilyenek. én is sokszor érzem magam kalap szarnak... :-( azért remélem, nem vagyok az. néha mond kedveseket is, de még véletlenül sincs összefüggésben az anyasággal, pedig jól esne és tudja, hogy szükségem lenne rá, sajnos alapból bizonytalan természet vagyok. a kisfiam viszont szépen fejlődik, egészséges és napról napra nyilvánvalóbb, hogy imád :-) szóval most már picit könnyebb. azt hiszem
2011. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szarul esne. Ezt konkrétan még nem mondta nekem a párom, de volt néhány beszólása.

Pl: mikor nagyon sok dolgom van, akkor néha ideges vagyok, és szokta mondnai, hogy "nehogy meghaljak már az anyaságtól".

Amúgy fogalma sincs hogy mit jelent a gyerekekkel lenni 24 órát.

A páromnak és exének is 3 közös gyerekük van. Nekünk 2 közös. (2,5 éves, 7 hetes), de én a párod helyében kicsit jobban tisztelném az exet is, meg téged is a gyerekek miatt.

Én azt szoktam mondani a páromnak amikor csesztett, hogy vigyázzon, nehogy olyan anya legyek, mint az ővé volt. (alkoholista). Na ilyenkor visszavesz az arcából.

2011. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szarul esne.Én is mártir vagyok a párom szerint,mert ingerült vagyok,ha délután kettőkor még semmit nem ettem,nincs egy kávém hónapok óta amit melegen ittam volna meg,és morognom kell hogy elmehessek tusolni.A babám hónapokon keresztül 2x negyed órát aludt egy nap,és este11-kor aludt csak el,ráadásul 1 szobánk van...Amúgy imádom a babámat,de a hapsiknak fogalmuk sincs semmiről ezekben a témákban,mig nincsenek bedobva a mélyvizbe.
2011. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor is szarul esne, ha nem az exének mondta volna előtte. Sajnos néha nálunk is van 1-2 bunkó beszólás a férjemtől. De nem csodálkozom rajta, ezt látta otthon, az apja akkora tuskó, hogy fát lehetne hasgatni rajta. Párom azért jobb kiadás, de néha tud bunkó lenni. :-(
2011. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is szarul esne, de nekem inkább azért, mert az exére is ezt használja.

A párom is elvan a gyerkőccel, de nem egész nap. Ha pedig véletlenül egész napra kell vele lennie (volt már) akkor persze, hogy könnyebb neki, mert meg van főzve, elő van készítve a reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora, ki van takarítva, semmit nem kell csinálnia olyankor, csak a gyerkőccel foglalkozni. Ilyenkor persze, hogy nem nyafog, és van idő mindenre. Ugyanez van a nagyszülőkkel is. Ebbe már belenyugodtam, hogy ezt sajnos csak az aktuális anyatársaim tudják megérteni, senki más.

2011. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Áááá,olyat egyszer mondtam neki hogy "Neked jobban kéne tudnod,hisz te vagy a sztár apuka",ne tudjátok hogyan besértődött...

Ja,amugy nagyon tudja mondani hogy milyen jól el van a gyerekekkel,igen ám de neki nem kell mellette főzni,mosni,takaritani,vasalni,stb.

Ha meg ezt hozom előakkor moindig azt mondja menjek dolgozni,majd ő megcsinál itthon mindent,csak keressek annyit mint ő.

2011. máj. 15. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!