Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 8,5 hónapos kislányom(anyate...

A 8,5 hónapos kislányom(anyatejes) csak 100-120ml kajcsit eszik meg vagy csak pár kanállal, és két étkezés közbe cicizni akar állandóan. Nem tudok 1 szoptatást se kiváltani, mert nem hajlandó enni. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

:(

Próbálok változatos kajcsikat adni,de inkább sok folyadékot iszik(tea,víz, gyümölcslé). Szórakoztatnom kell kaja közben,mert akkor talán eszik pár falatot.

Eddig lassan sikerült leszoktatnom a kézben alvásról,de pár napja csak üvölt és nyügös és nem alszik el csak velem.Nagyon anyás,mert szinte velem van állandóan! :(

Én meg hulla vagyok.Nem tudok csinálni semmit.Ha egyedül hagyom akkor üvölt,sír.:(((

Segítséget kérek tőletek! Mit csináljak?

Ajánljatok nekem valami hangulatjavítót amit szoptatás alatt is szedhetek! Ha látja a baba,hogy jó kedvem van akkor lehet,hogy ő is vidámabb lenne.

Köszi,hogy elolvastátok amit írtam és remélem valaki segíteni tud mit tegyek?

8,5 hónapos kislány anyukája


2009. márc. 12. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugalom, egy baba sem nőtt fel úgy, hogy egész életében szopcsizott volna - én is ezzel nyugtatom magam.

az én kisfiam táépszeres, 9 hónapos lett a napokban. Mi is küzdöttünk a szilárd ételekkel rendeseen. Egyszercsak beindult, majd beteg lett, most jön a foga, főzeléket szinte alig eszik, a gyümölcsöket, joghurtot inkább + a tápszert, de most abból is csak immel ámmal.

Tarts egy kis szünetet (pár nap)nálunk ez bevált. Kitartás, nem megy ez mindenkinél olyan könnyen. Nálunk még így 2-3 hónap múltán is bevágja a tápszeradagjait.Remélem ha nem is támogatni azért kicsit tudtalak. A másik meg, hogy örülj, hogy ennyi tejed van, én mit nem adtam volna érte:))

2009. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szedj magneb 6-t....próbáld ugy kostóltatni h amit épp kinálsz pici lefejt anyatejjel kevered..vagy tejpépet és ha megeszi tegyél bele friss gyümit...
2009. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek!

Remélem rendben lesz minden.

2009. márc. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!