Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes babámat nem tudom...

12 hetes babámat nem tudom elaltatni nappal pár napja, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is próbáld meg kitalálni, hogy mi az amiért nem alszik. Nem fáj esetleg a hasa? Olyankor sűrűn húzgálja a lábát. Ha esetleg igen, akkor tornáztasd vagy adj neki espumisan cseppet. Sok tényező zavarhatja, de akár ez a változó idő is. Ha cumizik próbáld meg azzal, vagy a zenélő körforgót bekapcsolni amikor leteszed. Nálunk bevált.
2011. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok, mert az én törpedlim 8 hetes és 2 hete nem alszik nappal...15 perc után mindig fölébred. Bocs az offért.
2011. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én csak azt tudom leírni, mit ne csináljatok szerintem. Az én fiam 8 hós, és mikor kicsi volt, nem tudott aludni, köréraktam a szopipárnát, és ez nagyon bevált. De sajnos ezt szokta meg. AZóta sem tud nélküle aludni, pedig már jön a meleg, éjjel úgy beizzad, hogy reggelre lángol a feje, és büdi is. Nagyon nehéz leszoktatni a kellékekről...Próbáljatok kitartani, és magától rendbe jön majd, csak ne szoktassátok rá olyanokra, amiket később nem akartok, mert nehéz leszoktatni.
2011. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl elfáradnak? az én lányom olyankor szokott nagyon nehezen elaludni. Amikor nem akart vissza aludni akkor kicsit hagytam, hogy fent lehessen játszok vele. Egy idő után újból. Meg szerintem beléppet abba a korba amikor már a környezete is érdekli és egyre kevesebbet fog aludni. :)
2011. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én beteszem a kiságyba, amikor ásít és nyüszög hozzá. Hasra teszem, cumi a szájába, szundi kendő, és általában el is alszik. Előfordul, hogy kicsit sírdogál, de nem veszem ki. Adok cumit, simizem picit a hátát. Pár perc után megnyugszik, és alszik is. Amikor már nagyon nem akar elaludni, pl. délután, és vergődik a fáradtságtól, akkor viszont babakocsiba teszem. :) De ez a végső megoldás.
2011. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nálunk is gond volt az alvással, a kisasszony csak úgy volt hajalndó elaludni,hogy ringattam. Ez néha tartott 20 percig is, de szépen leszokott róla, most 6 hónapos berakom a kiságyba és szépen alszik. Kitartás!!!!
2011. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!