Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek később kezdett el megfogni dolgokat a babája? Úgyértem cumisüveget hogy magától igyon, vagy kanalat hogy egyen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomat nagyon sokáig kellett itatni, csőrős itatója volt már és még mindig itatni kellett. Vagy kínáltam neki vagy hozta, hogy szomjas. Ez kb. 10 hónapos kóráig. Pár hete fogja meg a tejes üveget, előtte mindig itatni kellett. Most 14 hónapos. Kanálal tud enni kb.2-3 hónapja, de nincs mindig türelme hozzá, valamikor kézzel gyorsabb.
2011. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

13 hónapos a lányom. A reggeli és esti tejitalt még mindig úgy eszi, hogy én fogom az üveget. (Korábban volt egy időszaka, amikor persze csak egyedül mindent, de elmúlt.) Este az ölemben fekszik, reggel csak simán az ágyon. Napközben iszik a csőrösből szépen, de előfordul, hogy nincs kedve és akkor csak nyitja a száját és itatni kell.

Kanállal még nem eszik, de már 2 kanalasak az étkezések. Kotorászik eggyel a tányérban, néha sikerül be is kapnia, de mellette én etetem.

Igazából nem tudom, hogy ez későn van-e így, de így van. Szépen lassan majd megtanulja.

2011. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi babánk 19 hónapos, és még most próbálkozik az egyedül evéssel, ivással.
2011. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!