Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek egész nap szinte...

Akinek egész nap szinte megállás nélkül hisztizik a babája, hogy nírja? Mivel kötitek le?

Figyelt kérdés
Az én lányom 8.5 hós és egész nap üvölt mindenért:(Bármit csinálok kb 5 perc amíg leköti a figyelmét:(és ez így megy napról napra kb reggel 6-tól este 10-11 ig:(
2011. máj. 16. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy beteg,vagy a a foga jon es azert faj valamilye.

De ha nem biztos szar lehet en megorulnek!

az en babam is hisztizik neha 17 honapos de neha elszakad a cerna es orditok!

2011. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele,ha hisztizik! Tégy úgy,mint aki nem hallja. Ha látja,hogy nem figyelsz rá,nem ér el semmit a hisztivel,néhány napon belül abbahagyja.
2011. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jajj,az én babám 8 hónapos,de mintha róla írtad volna ezt a pár sort :D Teljesen felborult nálunk minden.Eddig jó alvó volt,most meg szinte egész nap ébren van,kétszer fél órára ha le tudom tenni.Állandóan kézben szeretne lenni,ha lerakom,mert már leszakad a karom,akkor elvan kb. 10 percig aztán kezdi a nyüszkölődést.Ha játszom vele,az sem köti le túl sokáig.Valahogy most sehogy sem jó!Nem tudok neked okosat mondani,csak gondoltam írok,hogy ne érezd úgy,egyedül vagy a problémáddal :)Kitartás és türelem,minden rossz korszak után jön egy jobb...vagy egy még rosszabb :D
2011. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 balhézik felváltva, sok csend nincs. 2 9 hós iker kisfiú és egy 2,5 éves csaj, valamelyiknek általában akad nyűgje a nap minden percében, és igazából örülök ha abban a percben csak egynek van. :-)

Néha kiakadok, morgok ezerrel, de imádom őket!

2011. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is imádom a kis drágámat,de néha már teljesen ki vagyok.egyszerűen nem jó neki semmi:(sem ölben,sem a földön,sem az ágyon:(a babakocsiról már nem is beszélek:S Segítségem persze semmi:(és sajnos az éjszakáim se sokkal jobbak.talán 2-3 órát alszok naopnta:(dehát csak elmulik ez az időszak is egyszer.Köszi mindenkinek!
2011. máj. 16. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:

az enyém most 9 hós, de ő is nagyon hisztis

Amikor látom, hogy már sehogy nem jó semmi, akkor viszem sétálni. Séta közben lekötik az emberek, meg hogy történnek körülötte a dolgok. Sétálunk 1-1,5 órát, utána itthon is jobban elvan, de engem is az őrületbe tud kergetni :-(

Egy másik jól bevált módszer, hogy zenét hallgatunk. De az is csak ideig-óráig működik. Ami még működni szokott, hogy odaviszem az ablakhoz és mondogatom neki, mi történik az utcán. Azt nagyon bírja, sokáig képes ott nézelődni (vagy amíg a karom le nem szakad)

2011. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe a korba a foga miatt.........mi is igy voltunk es ma is.14 honapos az en picinyem,es o is szokott "hisztizni"de valami jatekkal en elfoglalom es csak ra figyelek.Mindig tudom mikor,miert "hisztis"mert ra 2-3 napra foga jon ki.Kitartast kivanok.
2011. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én inkább a szeparációs szorongásra gondolnék.nálunk is így volt.szükségük van arra,hogy felvegyük őket és tudják,hogy biztonságban vannak
2011. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fő gond azt hiszem az,hogy egész nap vele kell hogy foglalkozz,nincs egy perc sem,hogy ne az ő kívánságát lesd és ez kikészít idegileg is és fizikailag is.Fáradt vagy,kialvatlan és ez nem jó se neked,se a babádnak.Biztos észrevetted,hogy ha ingerülten kelsz,akkor szinte az egész napotokra rányomja a bélyegét a reggeli hangulatod,és még nehezebb napnak nézel elébe,mint egyébként.Próbáld meg úgy felfogni az egészet,hogy ne legyen teher!Nyugodj bele a helyzetbe,hisz minden baba változik folyamatosan,és meglátod,ha nem próbálsz meg ellenkezni,ha nem harcolsz belül az önállóságodért,ha nem érzi úgy,hogy amint lehet lepasszolod őt,akkor sokkal nyugodtabb lesz ő is.Én is úgy megyek pisilni,hogy ő ott ül velem a hordozgatóban és nevetve nézi mit csinálok,főzni is úgy főzök,hogy ott ül mellettem a babakocsiban és játszik.Fárasztó,nagyon is.Szeretnék elnyúlni a kádban végre,szeretném megmosni a hajamat akkor amikor én akarom,szeretnék enni akkor amikor én akarok.Engem is dühít,hogy egy kis ember a szabadságomban korlátoz,de ha harcolok vele,akkor mindkettőnk napja rettenetes lesz...próbálj meg nevetni az egészen :) Kínomban sokszor én is azt teszem,de hidd el,segít :)
2011. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

fogzás és szepa szorongás....az könnyen mondja hogy ne fogllakozz vele, akinek nem viseli meg ennyire a babáját, vannak ilyen érzékenyebbek. az enyém is az volt, és kinőtte. én sosem hagytam sírni. ha kellett egész nap vele foglakoztam, amellett hogy éjjel sem aludt jól...túléltem, nehezen, de túléltem. pedig nekem sem volt smemi segítségem. majd túllesztek rajta, kitartás.

2,5 éves kislány anyukája + 25 hetes km

2011. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!