Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír megállás nélkül?

Miért sír megállás nélkül?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 és fél hónapos. 2 napja alig alszunk éjszaka, pedig előtte már átaludta az éjszakákat. Most felébred, keservesen sír, alig lehet megnyugtatni. Álmában is sokszor és keservesen sír. Ha felébred, akár 1 órába is beletelik, mire vissza lehet altatni.

Nap közben detto. Ráadásul nap közben ma nagyon sokat sírt, pedig egyébként rettentő nyugodt baba.

Adtam neki este is, meg most elalvás előtt is Nurofent, de így is fel-felsír álmában.

Mi lehet a baj? Foga még nincs, tegnap voltunk a gyerekorvosnál, és azt mondta, még nem is nagyon készülődik. De akkor mi okozhatja ezt az állapotot? Már annyira sajnáltam délelőtt, hogy én is vele sírtam. :(


2011. okt. 7. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy front érzékeny? Az én lányom tavaly télen, akkor volt 8-10 hónapos nagyon front érzékeny volt. Ha nyügös volt, sokat sirt, semmi se volt jó, akkor tudtam, hogy másnap nagyon rossz idő lesz.

Egyébként az én lányom akkor viselkedik igy ahogy irod, ha jön a foga. Szinte szóról szóra. Lehet, hogy mégis jön, csak nem vette észre a doki?

2011. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én 8 hónaposom is viselkedett így nemrég, azóta sincs foga. De hogy nem bújt még ki, az nem jelenti azt, hogy nem feszíti az ínyét! Egy új fogacska hetek, hónapok "eredménye", amikor át is töri az ínyt, az már az utolsó felvonás, de addig is mocorog, halad kifelé. A front szintén érezhető volt eddig minden alkalommal a kisfiam hangulatán: ha hidegfront jött, nem lehetett vele bírni, semmi sem volt jó. Amint megérkezett a vihar, az egész napot átaludta szinte.
2011. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan két éves a csemetém, de két napja nagyon sír éjszaka.. :( többször is felébred. A frontra fogom, mert amúgy sosem ébred fel, vagy ha igen, nem ennyiszer és nem sír.

De úgy sír két napja, hogy alig lehet megvígasztalni éjjel..

2011. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is a front lesz! Már 2. napja nyűglődik napközben a kisfiam, szerebcsére éjjel nyugi van. Eddig akár 1-1,5 órát is eljátszott egyedül, de most egyfolytában ott kell lenni mellette, vagy kézben akar lenni. Mi front érzékenyek vagyunk, engem is megvisel, nemhogy őt. 4 hós.
2011. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A babám is kb. 7 hónaposan kezdte ezt csinálni. Azelőtt egész éjjel zavartalanul aludt, reggel 8-9-ig.

Egyre többször felébredt, és úgy sírt, hogy alig tudtuk lenyugtatni. Ijesztő volt, mert nem egy sírós baba. Ez ment egy-két hónapig, voltak jobb és rosszabb éjszakák. Nem tudom, mitől volt. Akkor még nem volt foga. 8 hónaposan jött ki az első, vagyis az első négy egyszerre..

2011. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!