Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kisfiam alábbi...

17 hónapos kisfiam alábbi típusú megfázására mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egy hete tart, azóta reggel és este (első 3 napban napközben 2szer is) szívom neki porszívos orrszívóval előtte feloldom a nyákot tengervízes oldattal, 3 napig használtuk az oscillococcinumot is de azóta nem változott, bár szépen alszik éjszaka és változás sem látszik se az evésén, viselkedésén, ha kiszívom utána szépen tud folyamatosan inni, tehát szépen vesz az orrán levegőt, de néha hallani ha mintha még el lenne dugulva, de nem szörcsög, esetleg arra gondoltam hogy érösszeghúzóra sprayre lenne szükség, vagy valami mást tudnátok ajánlani? és más baja nincs, nem lázas meg semmi
2009. márc. 13. 07:01
 1/6 A kérdező kommentje:
még annyi, befújás után mikor feloldódik kiszívom és jön is, de utána mintha rosszabb lenne
2009. márc. 13. 07:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Euphorbium nevű homeós orrsprayt! a tengervizes csak fellazítja a váladékot, ez fellazítja és vannak benne gyulladáscsökkentő hatóanyagok is. Így az esetleg nagyobb orrmandulára is hatással lehet. Nekem a védőnőm ajánlotta, aki homeós tanácsadó. A kislányom orrdugulásánál nagyon sokat segített. Minden jót Nektek!
2009. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

amit kiszívok az is csak fehér színű, a torka száraz, csak ennyi a bibi, hogy még hallani hogy nem teljesen jó, szerintem is nagy lehet a duzzanat és a váladék is úgy tűnik egyre kevesebb

2009. márc. 13. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most Nasivin NACL orrsprayt használok neki orrszívás előtt és után is+Cebion 2* multivitamint és Sinupret cseppet kap.
2009. márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is adok neki cebiont emelt mennyiséget mióta megfázott, illetve elkapta előtte is kapott csak kevesebbet
2009. márc. 13. 08:57
 6/6 A kérdező kommentje:
neked is köszi a választ 2.
2009. márc. 13. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!