Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban már most nézzek...

Valóban már most nézzek bölcsi után?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hós, ismerősök kérdezik "na, és melyik bölcsit választottátok?"...én meg csak állok, és nézek bambán. Eszembe sem jutott még ez! Bp-en lakunk, tényleg csipkednem kellene már magam?
2009. márc. 13. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, valahol van hely valahol már várólista van mert túl sok a gyerkőc, attól füg hol laksz és ott mi a helyzet
2009. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi vidéken lakunk,nálunk 1 állami és 2 magán bölcsi van.Mindenhol próbálkoztam,de 15-en vannak mindenhol előttünk.De az az érdekes,hogy olyan is feliratkozott,akinek még meg sem született a gyereke.Bár lehet,hogy neki van igaza,és így biztosan bekerül.
2009. márc. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi Pécsiek vagyunk és itt a közelben két állami bölcsi van. A lányom 8 hónapos volt amikor átmentünk és feliratkoztuk hogy mire 2,5 éves lesz legyen neki hely. Persze nagyon nem szeretném bölcsibe adni, de nem tudhatom, hogy addigra hogyan fogunk állni anyagilag. Ha egy mód van rá akkor semmi képp nem adom be, de legalább mégis lesz helye, ha mégis elkerülhetetlen lenne. Az a fél év talán nem viseli meg annyira. Érdeklődj a közeli bölcsőde vezetőnél. Én is így tettem és ő javasolta, hogy január végén már menjünk át jelentkezni.

2009. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pesti vagyok, mi most iratkoztunk fel a listára. 8 hós a kisfiam és 2010 szeptemberétől fog bölcsibe járni valószínűleg. Harmadikak voltunk a listán a 2010-esek között. Szerintem érdemes már most körülnézned és feliratkozni, van ahol gyorsan betelnek a helyek!
2009. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám még csak 4 hónapos,jövő novemberben lesz 2 éves.Akkortól már megy bölcsibe! Én már beirattam.Én kisvárosban lakom és összesen 2 bölcsi van.Még jó hogy beirattam mert már csak 2 gyereknek volt hely.A válság miatt mindenki vissza akar menni dolgozni!Pesti rokonaim gyerekének már a körzetükben nem volt hely/még a közelben sem/Úgyhogy szegény gyereket átkellett mindennap vinni a városon a bölcsibe.Persze van magánbölcsi is jó drágán! De én ha azt megtudnám fizetni akkor inkább itthon maradnék a babával! Szerintem irasd be a babádat!
2009. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szerdán kérdeztem őket telefonon és azt mondta a bölcsivezető,hogy hétfőn menjünk el beíratni a babát,mert már most vannak olyan babák,akiket már beírattak 2010-re.

Mi is Pesten lakunk és a kisfiam 4 hónapos.

Majd 2010 szeptemberétől szeretnénk járni,mert novemberben,amikor 2 éves lesz, vissza szeretnék menni dolgozni,addig talán sikerül a babát beszoktatni

2009. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!