Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csak a babakocsiban...

Másnak is csak a babakocsiban alszik el a babája?

Figyelt kérdés
A babakocsiban elalszik szépen magától, de az ágyában soha. Addig ordít amíg ki nem vesszük. Este is meg kell várni míg elalszik a babakocsiban, és csak utánna tesszük át az ágyába.3 hónapos lesz jövő héten a babánk;
2009. márc. 13. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
szia,az én babám 3 napja kezdte ezt játszani velünk,de most 10 hos lesz,mikor annyi idös volt mint a tietek akkor is ezt csinálta.
2009. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni,de mi 2éves koráig éjjel-nappal abban aludtunk.És még ringatni is kellett.Éjszaka arra ébredtem,hogy a lábam még mindig mozog,de a kocsi már egy kicsit elvolt gurulva.Hozzáteszem biztonságban volt,mert még akkor nem is forgott.Aztán meg mellettem aludt el,és nem is akart 5éves koráig egyedül aludni.Tudom,én rontottam el,de nem tudtam mit kitalálni.
2009. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én korábban rettegtem az altatásoktól, olyan nehezen ment. Most már szerencsére este nagyon szépen alszik a kiságyában(igaz, cicin először bekábul), de a nappali alvás csakis a babakocsiban lehetséges nálunk is.
2009. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!