Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is váltott ki allergiás...

Másnak is váltott ki allergiás bőrreakciót a babájánál a Gabi habfürdő ill. a termékcsalád vmelyik tagja? Hol lett kiütéses a baba? A lányomnak az arcán két oldalt a fülénél apró pöttyök jelentek meg. Lehet a Gabi habfürdőtől? 7 hónaposak vagyunk.

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet a fürdetőtől is, bár mondjuk akkor test szerte kellene jelentkeznie a pöttyöknek (bár nem tudom).

S mit evett mostanában? Valami újdonság nem volt?

Mondjuk, ha a fürdető új, akkor valószínű az lesz a ludas.

Nálunk a Niveás babaolajtól lett pöttyös a lányom, szinte mindenhol, de főleg a pocakjánál.

2011. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem volt,odafigyelek erre.

több ismerősöm is mondta hogy 1-2 hét használat után jött ki nekik is.

2011. máj. 18. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a gyerekeimet, engem is kicsapott a Gabi
2011. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 6 hónapos kora óta használtuk a Gabi termékeket kb. a hozzátáplálással egy időben. A babám ekcémás lett, akkor azt tehénfehérje allergiával magyarázták. Nagyon csúnya volt a bőre. Most már nem allergiás a tejre, de még mindig csúnya volt nem sokkal ezelőttig a bőre. Kb. 1 hónapja elhagytam azt fürdetőszert és már nagyon szépen alakul. Nem feltétlen, hogy van összefüggés a bőre és a fürdető között, mindenesetre nagyon örülök, hogy alakul neki.
2011. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!