Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig furdetitek a...

Mennyi ideig furdetitek a babatokat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én ha át mostam ki is veszem mert mindig nagyon álomos és éhes igy sietek
2009. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 6 hetes picurt kb. 5 perc alatt megfürdetem.
2009. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10-15 perc. Persze attól is függ, hogy mekkora. Amelyik már nem újszülött, szívesen pancsol. Erre is kell időt szánni :).
2009. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából még nem számoltam, de kellemesen meleg vizet csinálok és addig hagyom benne pacsálni, amíg jó még a hőfok. Ha már kicsit langyosabb a víz, akkor kiveszem.

Persze nem tudom, h mi lesz később, amikor már ül, de most fekve nagyon szereti, kalimpál a kezével, nagyokat rúg a lábával, meg vigyorog, beszélget, sikongat. Gondolom, h tetszik neki, így mosakodás után mindig hagyom élvezkedni. :)

Kb 15 perc lehet, de még sosem mértem.

2009. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amég pici és nem pancsol, addig pár perc, átmosod és kész. Ha már nagyobb és ül, meg pancsol, akkor talán 10-15 perc lehet.
2009. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babócám 9,5 hónapos.Imád fürcsizni esténként alig várja!Ő kb 20-30 percig pancsizik.
2009. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiam három és fél hónapos és 5-10 percig tart a fürdetés. Már kezdi élvezni, így néha negyed órán át is hagyom, de még nem ül, viszont már 8 kg, hosszú is, a kádat most növi ki lassan, úgyhogy így fekvő helyzetben nagyon nehéz nekem egy kézzel őt tartani ennyi ideig. De ha fürdés közben jut eszébe, hogy éhes, akkor öt perc alatt végzünk kompletten mindennel, csak megmosom és ki is veszem, nem várom meg, hogy rázendítsen az éhes sírásra.
2009. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez vát be,15 hós:

39-40°-os vizet csinálunk,fogmosással kezdünk,utána játszik,amig 35-36° körüli lesz a víz.Ekkor megmosdatom és irány öltözni.Mi mindíg a nagy fáradtság és éhség előtt csináljuk,hogy ne legyen nyűgös+alvás előtt 1,2-2 órával kell,mert a fürdéstől bepörög és így van ideje lenyugodni az alvásig.

2009. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!