Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az hogy ha egy baba...

Igaz az hogy ha egy baba foggal szűletik, azt kihúzzák?

Figyelt kérdés
Mert ma ezt halottam, és hát elég hihetetlen .Mármint az hogy kihúzzák.
2009. márc. 13. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
de! kihúzzák! ha jól tudom azért mert ha szopikázik akkor ne sértse fel a mellbimbót!
2009. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, de abban biztos vagyok hogy csak az anya kényelméért nem fognak egy újszülöttet kinozni ezt elhiheted. Talán később húzzák ki ha zavarja a többi fogat a nővekedésben vagy nem tudom, de a szopizás miatt biztos nem.
2009. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az tényleg nagyon durva lenne ha ez miatt húzznák ki, én nem örűlnék neki az biztos. Inkább én szenvedjek mint ő.
2009. márc. 13. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami.

Az én fiamnak nagyon korán, két hónaposan jött ki az első foga és akkor több dokival leveleztem emiatt, mert aggódtam, hogy túl korai. (Persze nem kellett volna, de mindegy.)

És akkor azzal nyugtatott három doki, hogy ez nem baj, mert például van olyan gyerek aki már foggal születik, csak sajnos régebben egy nagyon durva és téves elképzelés szerint ezeket a fogakat már a kórházban kihúzták a szoptatás miatt, pedig nyugodtan maradhattak volna, nem szabad kihúzni. Tehát van ilyen a nap alatt. Mind a hárman írták ezt a válaszukban. Arról nem volt szó, hogy ma is képesek-e még ilyenre, remélem, hogy nem, de régen tényleg így volt.

2009. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szopizás miatt? Ezt nem értem, hisz egy 6 hónapos baba is még simán szopizik és már esetleg van foga. Lehet én vagyok a buta, de ezt tényleg nem értem.
2009. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz! Kb. 1 hónapja született az ismerősöméknek kisfia foggal. Amikor kiengedték őket a kórházból, az volt az első, hogy ki kellett húzatni a fogacskát. Hogy miért, azt nem tudom.
2009. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia4Én anno 32 évvel ezelőtt 2 foggal születtem,és nekem is ki akarták húzni,de anyumék nem engedték.Semmi baja se lett se a tejfogaimnak,se a maradandó fogaknak.Valszeg tényleg a szopizás miatt szorgalmazzák a húzást,de én nem értek egyet vele-valami miatt már odajött az a 2 foghegy,akkor hadd maradjon!
2009. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ha burokban is születik akkor még cigány vajda is lehet belőle! (Bocsi az offért)
2009. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!