Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az adamo hintát hol helyeztéte...

Az adamo hintát hol helyeztétek el, hogyan? Nem bántátok meg, hogy vettetek?

Figyelt kérdés
Nagyjából olvastam a technikát, de ágy mellé, nagy szoba, nappali stb. Esetleg nem plafonba...
2011. máj. 20. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:

hát...én szerettem a hintát-eddig...és babám is nagyon.plafonba,(elvileg)gerendába tettük fel.jó is volt-hónapokig.nemrég kiszakadt.nem tudom,hogyan ,de nagy szerencsénk volt,mert kisfiam épp benne volt.de úgy tettük,hogy állt benne-ez volt a szerencse,mert így, ,,csak,, leült,meg sem nyekkent,kavart tovább:)de ugye rosszabb esetben a fejére is eshetett volna a csavar:(Hál Istennek nem így történt...szóval visszatettük nagyobb csavarral,...megint jó volt minden,pár hétig,egészen a mai napig.ugyanis kiesett belőle.pedig azt gondoltam,nagyon biztonságos.hát,tévedtem.szerencsére ezt is megúsztuk kisebb pityergéssel.

szóval nagyon szereti kisfiam,de nagyon oda kell figyelni

2011. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja...és 10 hónapos múlt kisfiam
2011. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Panelben a plafonba van felfúrva,a gyerekszobában és a nappaliban is van "kampója". 10 hónapos a fiam, nagyon szereti ő is a hintát. Nem bántuk meg, hogy megvettük.

Sokat hintázik benne, és ugrál nagyokat. Van, hogy el is alszik benne.

2011. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a babaszobába a nappaliba és az erkélyre is tettünk kampót. kislányom 4 hónapos és szereti, sokszor abban nyugszik meg és este is abban tudom elaltatni. nekünk a babaszobába elég szűkös a hely így csak pici lengéstere van és a rugófunkciót használjuk (altatáshoz azt szereti úgyis). a nappaliban és az erkélyen nagyobb a lengéstere, de nyilván felügyelet nélkül SOHA nem szabad a babát otthagyni


nálunk apósom szerelte fel elég nagy kampóra, amikor elkészült ő maga belecsimpaszkodott teljes súlyával a kampóba és lógott rajta, meg se pisszent úgyhogy reméljük a pici alatt sem szakad le


mi nagyon szeretjük és nem bántuk meg (ja és az eredeti adamonk van nem az utángyártott, bár fele annyiba kerül de sokkal biztonságosabb)

2011. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

mi is csimpaszkodtunk rajta,bírta is hónapokig,de egyszer csak megtörtént a baj :(

2011. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretjük, a fiam már elmúlt 1 éves, de ritkábban azért mint régen, de még mindig használjuk.

Volt idő, mikor napközben csak ebben tudtuk elaltatni, megnyugtatni.

Nálunk és apósoméknál ajtófélfába, apáméknál a plafonba lett kampó helyezve.

Az apámék kampója speciális darab, olyasmi mint egy horgony, állítólag miután a lyukat kifúrták, és beletekerték, valahogy belül szét lehetett nyitni, ezt ajánlom nektek is első. Én magam is rácsimpaszkodtam, az már tuti nem jön ki soha...

Amúgy szerintem a gerenda minőségével lehet a baj nálatok, nálunk és apósoméknál az ajtófélfákban a kampó meg sem moccant, pedig a pici már 10 kiló felett van + a hinta. Időnként persze én is ellenőrzőm a kampót. De eddig lassan 1 év használat alatt sem mozgósodott ki, majdnem minden napi használat mellett.


Viszont egy valamire felhívnám a figyelmeteket, a kampó fém, és természetesen a hinta is fém gyűrűvel kerül rá. Így hintázás közben fém por keletkezhet, ami a hinta kialakítása miatt pont a pici szemébe hullhat! Amint mi erre rájöttünk, egy zacskószerűséget kreáltunk rá textilből, ami felfogja az esetleges port.

2011. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat és a tippeket!


Hol vettétek?

2011. máj. 21. 10:09
 8/8 anonim ***** válasza:
21:02-es vagyok, mi az adamo.hu-n rendeltük a hintát+ rugót is hozzá. kampót nem onnan rendeltünk hanem apósom vett csavarboltba kampót, a miénk is olyan ami szétfeszült belül miután belecsavarták a betongerendába
2011. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!