Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden anyának ennyire nehéz...

Minden anyának ennyire nehéz otthagynia a babáját mint nekem?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk a férjemmel csavarogni egy 2 órahosszácskára addig anyukám vigyázott a gyerekemre, de én már rohantam haza hogy mi lehet vele, minden percben ő járt a fejemben .Már 6 hónapos és nem szopizik
2009. márc. 14. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez alkat kérdése is. Én is imádom a kicsikém, de annyira örültem hogy a múltkor mikor meglátogattak szüleim elmenhettem a férjemmel kettesben pár órára. Ez félévben max kétszer van ezenkívül mindig én vagyok a gyerekekkel, és nagyon elfáradtam. Szóval nekem kellett egy kis szünet.
2009. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez természetes! Enyém is 6 hós, egyszer hagytam apával 2-3 hónappal ezelőtt, mikor bevásárolni mentem 1 órára. Olyan gyorsan az életben nem pakoltam még, egyfolytában az járt a fejemben nem-e sír utánam. Igaz, ő még szopik, de szerintem ez ettől független. Mikor kutyám sétáltatom és anya vigyáz rá, akkor is aggódom, pedig ha valamiért kellek 5 perc alatt otthon vagyok. Nekem az a fura, mikor olyat olvasok, hogy anyák elvágynak a picibabájuk mellől, hiányzik a buli, a kikapcsolódás és a "mi fajtánk" mártír... Én nem tudnám jól érezni magam felhőtlenül a kisfiamtól távol, bizony nekem is ő lenne minden gondolatom, mégha tudnám is, hogy a legjobb kezekben van.


Boldog babázást!

2009. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más, de ez így van rendjén. Az én kislányom 6 hónapos, de már többször volt, hogy 1-2 órára itthon hagytam a nagyival vagy apukájával, mert el kellett intéznem egy-két dolgot. Amikor hazafelé tartottam, akkor már alig vártam, hogy betegyem a lábamat az ajtón és lássam, meg általában egyszer haza is telóztam, hogy minden oké-e, de egyébként nagyon jó volt mindent elintézni és az ügyintézés közben őszintén szólva nem éreztem rosszul magam, hogy nincs ott. Tudat alatt folyton gondoltam rá, de ettől függetlenül tudomásul veszem, hogy nem lehetek vele minden pillanatban, ez az élet rendje, meg kell szoknunk. Gondolj pl. azokra az anyukákra, akiknek 6 hónapos baba mellett már vissza kell menniük dolgozni :-(!!!
2009. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én is pont ma tettem fel a kérdést,h elmerjek e menni párommal kb 2 órára szórakozni...Hát nem tudom még mindig mi legyen,már most hiányzik a pici-szintén 6 hós.Van még 4 órám eldönteni,mi legyen,de őszintén én sem hagyom itt nyugodt szivvel ,azt meg nem tudom így van e értelme elmenni "kikapcsolódni",vagy csak izgulás lenne belőle...Ha elmennénk akkor megirom a tapasztalatot.
2009. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
nekünk van színházbérletünk és ugyan az elsőt kihagytuk manó akkor 3 hós volt, a másodikra (5,5 hó)már elmentünk és mi nagyon jól éreztük magunkat, (mondjuk a fiam 1 komplett órát üvöltött majd elaludt) nem tudom jövő héten megyünk e a harmadikra...
2009. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez tök érdekes dolog. a héten el kellett vinnem szervízbe a kocsit, a szomszéd utcába. oda autóval, vissza gyalog. 2 perc múlva már a lakásban voltam és állandóan azon gondolkodtam addig is, hogy jól van-e. képtelen vagyok bárkinél hagyni. bár nálunk speciálisabb a szitu, mert ha nagyon sír, nem vesz levegőt és akkor csak nálam nyugszik meg. szóval nem hagyom senkinél. eszembe sem jut. lehet, h sokak szerint ez a "majomszeretet", de én nem gondolom. emiatt nagyon aggódnék minden mp-ben, szóval inkább velem van:))

és el sem tudnám képzelni, h pl. bulizni menjek, amíg ennyire pici. 10 hós lesz pár nap múlva. ráérek még szórakozni...

2009. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!