Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babámnál enyhe hipotóniá...

6 hós babámnál enyhe hipotóniát állapított meg egy dévényes gyógytornász, de nem kell kezelésre járnunk, állítólag kimozogja magától. Nem lesz baj, ha nincs kezelés?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 19:04
 1/6 A kérdező kommentje:
3 hét múlva kell visszamennünk kontrollra. Csak most aggódom, hogy azért nem kell járnunk kezelésre, mert esetleg nem férünk bele a munkaidejébe, vagy ilyesmi.
2011. máj. 21. 19:05
 2/6 anonim ***** válasza:
jaaaj...ne aggódj, tuti semmi baja a babádnak, ha azt mondták!!!mit csinál vagy nem csinál amúgy??
2011. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nagy baj lenne, biztosan ajánlaná a kezelést, még maszek alapon is.

a lányom súlyosan hypotóniás volt, dec.eleje óta járunk dévényre.

2011. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem férnétek bele az idejébe, de kellene járnia a babádnak, biztosan ajánlana másik Dévényest. Mi is járunk, barátnőmék is jártak. Szerintem elég lelkiismeretesek ahhoz, hogy ilyen ürüggyel "elhajtsanak".

Szóval, szerintem ne aggódj, ha azt mondta kimozogja, akkor biztosan úgy is van. Minden rendben lesz a babáddal!

2011. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak most kezdett forogni, meg még imbolyogva tartja magát ölben.


Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok!

2011. máj. 22. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, az én babám is 6 hónaposan kezdett forogni...7 hós már elmúlt, még nem ül, nem mászik, nem kúszik, nem áll négykézlábra egyáltalán, de TELJESEN EGÉSZSÉGES!!!

Ne aggódj, minden babának megvan a maga fejlődési üteme!!

2011. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!