Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitévő legyek, ha a kislányom...

Mitévő legyek, ha a kislányom ki tudja kapcsolni a babaülés csatját?

Figyelt kérdés
BeSafe székünk van, jó drágán vettük, azt terveztem hogy 3-4éves koráig fogjuk használni... ehhez képest ma megtanulta kicsatolni magát. Egy hónap múlva lesz két éves. 13,5 kiló de jó nagy termetű kislány, vaskos kis combokkal, és magasabb is a kortársainál. Vegyek 15kilótól való ülést, aminél már a 3pontos övvel kell bekötni? Vagy találjak ki valami trükköt a meglévő székhez?
2011. máj. 21. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém is ki tudja kapcsolni magát, de mindig leszidtam érte, meg rizsáztam, hogy milyen veszélyes, stb stb, most már nem csinálja, de azért sokszor hátranézek, figyelek, nehogy ne vegyem észre, hogy nincs bekapcsolva. Chicco ülés, 2,5 éves.
2011. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Meg ilyeneket mondtam, anya is be van kötve, apa is be van kötve, meg az összes kis haverját felsoroltam, hogy mindenki be van kötve...

2011. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazi sikerélmény, hogy sikerült. Dícsérjétek meg érte! Azután azért is meg kell dícsérni, hogy mennyire okos, hogy csak akkor kapcsolja ki, amikor anya és apa, amikor a kocsi megáll.

Egyébbként úgy tudom, a Römernek van valamiféle kis zárja amit fel lehet szerelni. Lehet, hogy kompatibilis. Utánna kellene érdeklődni!

2011. máj. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs más választás, meg kell tanítani vele, hogy nem szabad kicsatolni.Ahányszor kicsatolja csatold vissza, és kicsit erélyesebb hangon magyarázd el neki,hogy miért nem szabad.
2011. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!