Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött kortól melyik a jó...

Újszülött kortól melyik a jó hordozókendőt?

Figyelt kérdés
Augusztusban nem lesz túl melege neki benne?
2011. máj. 22. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, végülis addig 36-37 fokban volt végig, ha nem sütteted a napon egy fekete kendőben és nem öltözteted túl, akkor egy pamut kendőben nem, maximum neked:-)
2011. máj. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg,az még eszembe sem jutott,hogy esetleg nekem lesz melegem....:)
2011. máj. 22. 07:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hordoztam nyáron is a gyerekeimet,összeizzadtunk,de őket egyáltalán nem zavarta,lelkesen aludtak.:))Soha egy nyikk nem volt nagyon szerették.De a kendőben nem kell túlzottan beöltöztetni,mert ott a kendő ami védi,újszülöttnek a fejét is,plusz a te testmeleged.tehát jóval kevesebb ruha elég mint a babakocsiban.
2011. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Nandu nagyon vastag, szerintem az nyárra nem jó. Nekem egy Amazonas kendőm van, a tesómnak Hoppediz. (az övé szerintem jobb). Mindekettő viszonylag vékony anyag.
2011. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!