Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan szülő, akinek a...

Van itt olyan szülő, akinek a gyerkőcnél a szemén volt jégárpa és műteni kellett?

Figyelt kérdés
Kislányomnak a bal szemén jégárpa van, és már betokosodott, tehát műteni kell. Azt mondták, hogy 5-10 perces műtét, és altatásban végzik. Ideges vagyok már a gondolattól is, hogy műtét, és hogy altatják. Van okom idegeskedni?
2011. máj. 22. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A fiamnak szerencsére nincs, de nekem anno többször is műtötték.

Akkor még nem is altattak, úgy tudom ezek a szerek hamar kiürülnek, fél óra és felébred. Ha gyakorlott szakember végzi nincs mitől tartanod, a szemét véletlenül sem veszélyeztetik. Ez egyébként alkati kérdés, valszeg lesz még neki később is az élete folyamán.

Nekem annyi volt, hogy SZTK-ban csinálták, és egy pár mm-es helyen azóta nincs alul szempillám, de biztos vagyok benne, hogy ez az orvoson múlott!!

2011. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt és kétszer mütötték le. Sajnos először nem sikerült nekik eltávolitani rendesen a tokosodást és ujranőtt. De nem volt vészes egyébként. Engem nem altattak el csak érzéstelenitettek. Simán éreztem mindent és emlékszem is rá. Tényleg nem vészes, nem kell tőle félni. Ha van kérdésen irj nyugodtan szivesen válaszolok!
2011. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szió! A kislányomat egyévesen műtötték, nagyon jól viselte,az altatást is, szuperek voltak a dokik és hál' istennek nincs vele probléma. Már 7 éves, pici heg maradt, de nem feltűnő.
2011. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!