Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha a gyerekorvos...

Mit tegyek, ha a gyerekorvos nem figyel arra, amit mondok?

Figyelt kérdés
Péntek óta tápszert kap a babám, mert elkaptam egy hasmenéses-hányós vírust, ezért a körzeti orvos azt mondta, ne szoptassak amíg beteg vagyok, így egy nap alatt el is apadt a tejem. Azóta a babának hasmenése van. Nem tudom, hogy a tápszertől-e, vagy ő is elkapta a vírust. A gyerekorvosnak hiába mondtam ma, csak megírta a tápszerreceptet és kész, meg engem cseszett le, hogy miért hallgattam a körzeti orvosra.
2008. febr. 18. 15:31
 1/2 anonim válasza:
100%
Vdd el szerintem egy masik orvoshoz!!!Az lenne a legjobb ha ezek nem foglalkoznak veled te se torodj veluk menj el masik dokihoz Mielobbi gyogyulast!!!!
2008. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se foglalkozz vele, vidd el másik dokihoz. Nővérem kisfiának fájt a füle, a doki szerint nem volt semmi baja. Elvitte egy magán gyerekorvoshoz, aki megállapította, hogy középfül gyulladása van a kissrácnak. Vissza kellett mennie a körzeti dokihoz valami beutalóért, vmi plussz vizsgálat miatt. A doki megkérdezte, minek az? Minek ment másik dokihoz? Letolta nővérem. Azóta még az utcán sem köszön neki... Primitív.
2008. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!