Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan őszibarack, szilva...

Van olyan őszibarack, szilva üveges bébiétel, amiben nincs rizs?

Figyelt kérdés
Babámnak szorulása van a rizses pépektől, és gyümölcsöket adnék neki, de a Kecskemétiben, ami itthon van, abban van rizsdara. Vagy az nem gond?
2011. máj. 23. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attól nem lesz szorulása.
2011. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam sokszor eszi a Kecskeméti szilvásat,és rendesen megdolgozza a pociját:)

Nyugodtam adhatod neki.

2011. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is a szilva mindig lazított a helyzeten. A rizstől laktatóbb, azért teszik szerintem mindbe. De az őszibarackkal sem volt gond. A savas gyümik fogják a hasát inkább. Kínáld sűrűn vízzel, hátha segít.
2011. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én babám is szorulásos és eszünk kecskemétis gyümidesszerteket is, meg sem érzik a rizsdarát, vígan megdolgoztatja a pociját. akár napont atöbbször is, ha már olyan a helyzet. szerintem csak sűrítőanyag benne, de attól még hatásos a gyümölcsös rész
2011. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 23. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:
A Milupának és a Nestlének is van 100%-os gyümölcspüréje, rizs nélkül négyes, 100 grammos csomagolásban. Igaz, nem üveges, hanem kis műanyag dobozokban van, fóliával a tetején. Nálunk csak ez vált be, az a pici rizs is megfogta a székletét, ami a többiben van. A Rossmannban sokszor akciós :)
2011. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, utolsó! Holnap megnézzem. Az én babám is eszi már két napja a szilvát, de még sincs semmi a pelusban.
2011. máj. 23. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:
milupa frutapura,abban van szilvás és olyan is amiben barack van.az tiszta gyümölcs,semmi más nincs benne.kicsit drágább,mint a kecskeméti és 4X100 grammos kiszerelésben van olyan 5-600 ft között van.a müllernek is van saját márkás,az 500 ft,de abban nincs
2011. máj. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Spar-ban lehet kapni 250 forintért gyümölcspürét, abban van barackos is.
2011. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 24. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!