Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiétel vagy anyuka főztje?...

Bébiétel vagy anyuka főztje? Ki mire esküszik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb 70%-ban bébiétel, 30 %-ban saját főzés, mert alig van foga a kislányunknak s kis mennyiséget eszik meg egyszerre, azt is pürésítve... így inkább MOST MÉG bébiétel.
2011. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magunknak minden nap főztem, felesleges volt a bébiétel. Mindíg volt valami amit kivehettem a mi kajánkból nekik. Bébiételt csak akkor kaptak ha utaztunk.
2011. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak akkor adtam nekik bébiételt,ha utaztunk,vagy olyan ételt főztem,amiből nem ehettek. Vagy a leves,vagy a második féléből kaphattak mindig. Ha még nincs is foga, a puha ételeket eltudja majszolni. Később nincs gond abból,hogy nem akar szilárd ételt rágni.
2011. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

En nem erositem egyik tabort sem.

Ezt is azt is evett a lanyom.Bebietelben is van darabos igy nem gondolom, hogy amiatt ne enne egy baba szilard etelt, mert csak bebietelt kapott.

A kostoltatasnal csak sajat keszitesut kapott, kesobb jobban szerette a bebietelt, most viszont az en foztomet szereti jobban.

2011. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az elejétől főztem neki külön. Mostmár azt eszi amit mi, vagy amit lefagyasztottam neki. Bébiételt egyáltalán nem fogadja el. De a saját főzést is csak akkor kezdte enni ha valamilyen fűszert (nem erőset) raktam bele pl. majorannát, oreganot, stb... A bébiételek nagyon ízszegények, ezért azokat nem eszik.


De azért időnként jó lenne néha azt is megenné... :S

2011. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi, ha majd ide eljutunk, vegyesen szeretném:)
2011. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

99% házi főzt!Az az 1% csak arra van, ha úton vagyunk, vagy pont vásárlás alatt van neki kaja.Egyébként mindig én főzök neki.Vagy külön, vagy kap a húslevesből.

8 és fél hónapos

2011. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bébiételt adok neki ( most már mást is, de szinte csak azt kapott korábban), mert sokkal jobb konyhatechnológiával készülnek, több bennük a vitamin, kíméletesebben készítik. Ebben 2 orvos is megerősített akikre felnézek így nem bántam meg. De most 8 hónapos és darabosakat akar enni, de a darabos bébiétel nem kell neki csak amit én főzök. Így vettem neki multivitamint is, hogy biztosan mindenhez kellő mennyiségben hozzájusson.
2011. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen főznék neki, de nem eszi meg a házi kosztot. Így marad a bébiétel. De ha megenné, amit főzök, akkor is kapna néha üvegeset, mert abból már olyan extra menük vannak, amiket itthon macerás lenne megcsinálni.
2011. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen
2011. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!