Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Attól mert valaki pedagógus...

Attól mert valaki pedagógus és kisgyerekekkel foglalkozik, meg mondhatja hogy mi jó az én gyerekemnek?

Figyelt kérdés

adott egy pedagógus úgy 35 év körüli a csaj.

tény kisgyermekekkel foglalkozik, de ma annyira le hordott hogy milyen szarul nevelem a 2 gyerekem hogy csak kamilláztam.

először is azzal hogy mindkét gyerekem mé nem alszik el maguktól a nagy 2,5 éves a kicsi 1 éves.

a nagy mellé már csak oda kell ülni és simogatni dúdolni neki a pici meg ölembe és úgy énekelni neki.

születésüktől énekelek nekik nagyon szeretik, nem kellett soha sétálni velük vagy ringatni csak oda bújnak hozzám után simán le lehet tenni aludni.


a csaj szerint a gyerekeknek ez nagyon rossz és azonnal változtassak mert kiszúrok velük....

de miért?

most komoly? szerintetek is?

azt mondja zárjam be a sötét szobába ha nem alszik menjek be szidjam le jöjjek ki...

szerinte az is baj hogy mi itthon nem hagyjuk őket sírni.

mert akkor otthon nem éri őket negatív érzelem és nem tudják majd mihez kötni...


én ezt nem értem... soha nem hagytuk őket a kiságyba sírni, persze ha ülők a wc-n és akkor hisztizik (de nincs baj)pl. a kiságyba akkor gyorsan elvégzem a dolgom és megyek, de nem ugrok mindent ott hagyva...

mikor mondtam hogy ez nekem nem teher hogy énekeljek vagy hozzám bújjanak ekkor ráförmedt hogy ez nem normális dolog.


több anya véleményére is kíváncsi vagyok, szerintetek is változtassak? így hirtelen?

egész nap ezen gondolkodom...

ha tudná hogy mindkét gyerek még velünk alszik... jaaaj mit mondott volna??


2011. máj. 24. 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem egészen értem, hogy hogy kerültél ezzel a pedagógussal kapcsolatba. Elég kisik még a gyerekeid, gondolom nem ő a gondozótok. De a leveled alapján nem is valami rokon, mert akkor gondolom tudnád, van-e gyereke. Nem értem ,akkor honnan tudja, hogy hogy altatod őket? Te kértél tőle segítséget? Vagy kéretlenül neked állt ezzel ismeretlenül?
2011. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

más ügyből kifolyóloag ismerkedtünk meg,

de nem ez volt a kérdés, tök lényegtelen hogy honnan ismerjük egymást


akkor marad minden a régiben

köszönöm, hogy válaszoltatok és megnyugtattatok

2011. máj. 25. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!