Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Buta felfogás ez részemről?

Buta felfogás ez részemről?

Figyelt kérdés

csak azért nem akarok mégegy babát, mert

annyira fájt az első szülésem hogy úgy érzem nem

bírnék ki mégegyet

szivem mélyén szeretnék majd kistesót de most még a gondolatától is kiráz a hideg.

14 hónapos a lányom és nagyon borzalmas élmény volt.

mai napig nem hevertem ki.


butaság lenne csak ezért nem szülnöm mégegyszer?.

tapasztalatok?


köszi.


2011. máj. 24. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én ezt 2 hét alatt kihevertem... de nem gáz szerintem, Te érezd az idejét! ha nem akarsz most, akkor nem kell, lehet 2 hónap múlva akarod
2011. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ezzel is úgy vagyok hogy

egyik percben legszívesebben azonnal teherbe esnék.

másik perben pedig megszólalok hogy :

hülye vagy ? nehogy már terhes legyél gondolj a szülésre..

szóval bennem van a kisördög ..

2011. máj. 24. 20:42
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Ma már valamelyest megoldható, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, és persze találsz egy megfelelő dokit, hogy császárral szülj. Ez nem jöhetne szóba?
2011. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

szia

hát ez még nem jutott eszembe

az első szülésemnél is majdnem császár lett a vége de aztán mégse..

pont volt erről egy kérdés a minap hogyha van fogadott dokim akkor megkérhetem e hogy császározzon inkább..

de sok mindneki azt írta hogy nem végeznek csak indokolt esetben nem kívánságműsor ez ugye...

a babának is az a jó ha természetesen születik meg és nem kikapják hipp hopp 5 perc alatt...

csak egyszerűen annyira félek a fájásoktól hogy nem tudom akarok- e mégegy babát..

de hát a császár se jobb biztos az is fáj kegyetlenül..

2011. máj. 24. 21:01
 5/19 anonim ***** válasza:
nem, nem vagy buta. Szerintem adj még időt magadnak...ha már van, hogy eszedbe jut, akkor van remény...:-)
2011. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hónap volt mire túltettem magam a szülésen, most várom a kistesót és nem gondolok a szülésre. Szerintem pszichés okból kifolyólag is végezhetnek császárt. Én szeretném természetes úton, de majd meglátjuk, nekem is szörnyű volt a szülés, de rosszabb már talán nem lehet.
2011. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi csajok a bíztatást.
2011. máj. 24. 21:28
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

óóó ne aggódj, ez egyik napról a másikra változhat:)nekem 5 hónapos volt a babám, mikor hallani sem akartam még kistesóról, pedig nem is volt durva a szülésem, 7 óra alatt lement.Meg is voltam magamtól ijedve, hogy miért gondolkozok így, hiszen mindig is sok gyereket akartunk.Aztán most már belevágnék,7 hónapos most fiam:)Látod, nem telt el sok idő:)

A szüléssel meg úgy vagyok, hogy túl kell lenni rajta és kész:)

Ha a szíved mélyén tudod, hogy még szeretnél babát, akkor el fog jönni az ideje!És akkor nem fogsz a szülés miatt görcsölni:)Ne izgulj ezen:)

2011. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nyugi ,ezt az idő megoldja,ha itt az ideje,akár milyen nehéz és fájdalmas volt az előző szülésed,ELEMENTÁLIS erővel fogsz vágyni még egy babára!!!Azt csak halkan jegyzem meg :) hogy azért nincs két egyforma szülés,ezért sanszos ,hogy egy könnyebb "kellemesebb"élmény előtt állsz!1-2 év múlva tuti változik az érzés benned,és "csak"egészséges mértékű félelmeid lesznek.Minden jót neked/nektek!Egy 2,5 éves és egy 6 hónapos kisfiúk anyukája
2011. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Melyiket bánnád jobban, életed végéig? Ha nem szülsz újra, vagy ha szülnél és újra át kéne élned a borzalmakat?
2011. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!