Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Narancssárga darabok anyatejes...

Narancssárga darabok anyatejes baba székletében mi lehet? Vér?

Figyelt kérdés
Mondjuk 3 napja kapott kb.fél kiskanálnyi főtt sárgarépát,de azóta is minden kaki tele van narancs színű darabokkal.Ezen kívül a kaki nyálkás és volt,hogy olyan sötét zöld színű volt tegnap,mintha füvet evett volna.Mi lehet ez?Köszi.
2009. márc. 16. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű nem tudta még a kis gyomra megemészteni a kaját és ezért zöldes a kakija. Narancssárga darabok valószínű sárgarépa, de lehjet, hogy nem mert az én babám is szokot ilyet kakilni és ő még csak anyatejes. Mennyi idős a babád?
2009. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
9 hónapos,de csak pár hete hajlandó mást is enni a szopin kívül.A répából pedig tényleg csak max .fél kiskanálnyit evett,de szerintem több n.sárga darab jött ki,mint ami bement(répából).Akkor szerinted ne aggódjak?
2009. márc. 16. 07:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem tudja még megemészteni a sárgarépát, így "egyben" jön ki. A zöld kaki normális lehet, ha kicsit fájdogál a pocija az új étel miatt. A vér vagy élénkpiros vagy fekete, de semmiképpen nem lesz narancsszínű.. Mennyi idős a babád? Lehet, hogy még ráérnél a hozzátáplálással...
2009. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, ha 9 hónapos, akkor már nyugodtan add a répát. A szervezetének meg kell szoknia az új ételt. Ő így reagált az újdonságra.. De amit a vérről írtam, az biztos! Amiatt nem kell aggódnod.
2009. márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2009. márc. 16. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!