Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen parasztok az emberek?

Miért ilyen parasztok az emberek?

Figyelt kérdés
Iskola mellett lakunk és amikor jönnek a gyerekekért( ez főként dél 1 körül van és az én kicsim aludna)1000-el nyomják a dudát, hogy jöjjön a gyerek persze a gyerek nem tudja, hogy az ő anyja dudál és vagy 5* megnyomja a dudát, hátha észreveszi ahelyett, hogy kiszállna és odaszólna a gyerekének. Kis város ez nem szólhatok be de mégis annyira idegesítő.
2011. máj. 26. 13:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

minden héten más postás jár és minden héten hétfőn meg kell kérni az épp aktuálisat hogy ne nyomja folyamatosan a kaputelefont mert felébred a gyerek és én is szívbajt kapok.


szerinted????

2011. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Az emberek nem figyelnek egymásra, és suli mellett lakni bizonyára nem kellemes, de ott ez van, nem várhatod el másoktól, hogy ne dudáljanak napközben.

Én egy társasházban lakom, ahol az egyik szomszéd éjjel-nappal zenét hallgat üvöltve, a lépcsőházban éjjel is ordítva közlekedik, úgyhogy sem mi sem a kislányunk nem tud aludni. Pedig tudja, hogy van egy kisbabánk, és amúgy is társasház, tehát másokra is figyelhetne, de ő valóban egy paraszt. Viszont napközben egy suli mellett sajnos nem várható el, hogy minden más szülő tudja, hogy a te kisbabád éppen aludni készül.

S sajnos amúgy is sok a paraszt.

2011. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%

Brutál ideges lennék.Miért nem hajlandók kiszállni a kocsiból?

Nálunk meg hajnal 5-kot túráztatja a szomszéd a buszt, plusz éjjel fél 11-kor jön haza vele.Na még akkor leszívja belőle a gázolajat, és újra indít.

Mekkora idióták vannak

2011. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem irigyellek. Nálunk meg ezek a "tilikülő" autók az idegesítőek, és tuti akkor jönnek mikor a gyerekek alszanak. Jön 2 szódás, 2 gázos-tápos, 2 jégkrémes, 2 fagyis-sütis. Minden napra jut, legtöbb 2x jön hetente. Sarkon lakunk a második házba, szóval ott tutira megnyomják az ablak alatt, hogy hallják a köv utcába hogy jön.

Volt hogy kimentem elé, és megkértem a gázost, hogy itt ne dudáljon ha lehet, mi úgysem veszünk palackot.

2011. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Azért ilyen parasztok az emberek mert lusták kiemelni a valagukat az autóból!Nemtudod ilyenkor másik szobában altatni a gyerkőcöt ahol csend van???
2011. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja a postás kimaradt, bár ő nem mindig dudál, mert ismerős falubeli kisgyerekes apuka.
2011. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
kedves kérdező! sajnos csak együttérezni tudok, viszont az 1. válaszolónak ötlet: én kiírnám a csengőhöz, hogy kisbaba van, kérem csak 1x csengetni :)
2011. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy rossz, de tulajdonképpen akkor mindenhonnan ki lehetne tiltani a forgalmat. Mert van, akit a duda zavar, van akit a kamion, van akit a tejes vagy a Family Frost-os kocsi. Ez van, ezzel nem lehet mit kezdeni. A velünk szemben lévő házban pl. minden reggel 6 körül úgy elkezd ugatni a kutya,hogy meg lehet zavarodni. Főleg jó időben, amikor nyitva van az ablak. De mit csináljak, kertvárosban lakom, családi házak vannak,hol tartsanak kutyát. Meg a gazda sem tud mit kezdeni vele. Most babát várok és belegondoltam,hogy a gyerek is hallani fogja, de mit tudok tenni! Ez van, max. ha tanyára költözök, akkor nincs!
2011. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A postás nálunk is jó volt egy párszor összevesztem vele, elmagyaráztam, hogy akkor sem tudok kiérni az első csengetés után 2 mp-el ha kiugrok az ablakon, volt, hogy pont szopizott persze téli baba lerakni, felkapni valamit magamra és kimenni, ha véletlen nyugi volt a 4. csengetésre felkelt.

Az autó alapzaja nem zavar, sőt a gyerekek kiabálása sem még azon sem akadok fenn ha a 10 percben folyamatosan visít ,de miért kell dudálni 5*?

Ami még a legjobb, amikor a kamionnak mutogatnak és ő persze dudál, na meg 100-al jön és és a kereszteződésnél kanyrodik tehát mellé még rohadt nagyot is fékez na az a másik ami kiveri a biztosítékot.

2011. máj. 26. 13:37
 10/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is a postás nyomja a csengőt,mint a bolond,ja meg köszönget persze ordítva,pedig látja hogy nyitva van az ablak,és itthon vagyunk.2 éves lánykám,meg halálra rémülve rohan,és kapaszkodik belém.:(
2011. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!