Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használja valaki "járókának"...

Használja valaki "járókának" az utazóágyat?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert míg kicsi addig oké, de amikor már feláll akkor is elég stabil lesz neki? Ránézésre stabil, csak használatba nem tudom, hogy viselkedne. Ha nem muszáj nem ruháznék be járókára....

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. márc. 16. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tervezem, hogy az utazóágyat fogom be egyelőre járókának. De mivel szerintem a lurkóknak előbb-utóbb kicsi lesz a hely, így most úgy gondoljuk a párommal, hogy inkább a szoba sarkánál fogunk egy részt elkeríteni (kutyánk van) és a földre polifomot tenni. Persze majd menet közben kiderül.
2009. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mi is az utazóágyat használjuk a nappaliban "járókaként".
2009. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok: a kisfiam (8 hós) már áll, körbemegy benne, és nincs semmi gond, elég stabil.
2009. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az van a nappaliban,ott is alszik napközben,csak éjszaka a saját szobájában.Remélem jó lesz később is,én sem szeretnék járókát venni...
2009. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!