Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyógyszereket tartsak...

Milyen gyógyszereket tartsak itthon 1 hónapos babámnak? Eddig csak lázcsillapító kúpot vettem. Mi kellhet még?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes: kalciumot, nálunk van glicerines kúp-gyakran van szorulása-de csak akkor alkalmazzuk ha nagyon szenved, neked még nem aktuális de fogzásra tartunk készítményeket itthon, más nem jut hirtelen eszembe..
2009. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nállunk szemcsepp van még, amit a doktornénink írt fel, és a pocakra espumisan csepp (ez vény nélkül kapható)
2009. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekünk Sterimar kell elég gyakran,mert szűk az orrjárata,és gyakran náthás.

Meg ilyenkor télen én adok C-vitamint is,de az én lányom már 8 hós.

2009. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyenlőre a lázcsillapító elég.

Ha beteg lesz a baba, úgyis elviszed dokihoz, aki felírja azt,ami kell. Egy ilyen pici babának sem szabad akármit beadni!

De majd azért tanácsadáson kérdezz rá, hogy mit érdemes otthon tartanod.

2009. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. márc. 16. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az előző válaszolóknak ugazuk volt, nem adhatsz be ilyen pici babának bármit!

Az én kislányom 6 hós, nekünk van itthon, germicid kúp, nurophen kúp, calcimusc, és normaflore.

2009. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs gyógyszert adni a babámnak csak úgy.Azért kérdeztem mert most hétvégén normaflore után kellett szaladgálnom és mivel vidéken lakom,nem volt könnyű beszerezni.Hogy ezt elkerüljem ezért szeretnék pár dolgot beszerzni.De köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 17. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!