Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alszik át egy éjszaká...

MKati27 kérdése:

Mikortól alszik át egy éjszakát, a 10hónapos babám?

Figyelt kérdés
Amúgy sem volt jó alvó,de most hogy jön a foga, nincs olyan óra éjszaka,hogy ne keljen fel.Már ki vagyok. Most mundisal gélel kenem,de előtte dentinox is volt,nem használt!Napok óta nyöszörög nappal és éjszaka,de már látom a foga hegyét ez jó jel. Amúgy fogzás nélküli éjszaka is 3-4szer fölkel tápszert enni. Ez normális vagy másoknál is van ilyen? Meddig adjak éjszaka neki enni?
2011. máj. 27. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem már 7 hónapos kora óta nem eszik éjjel!(tápszeres)Leszoktattam,vizecskét kap helyette.De az enyém is szinte óránként ébred!!!11 hónapos
2011. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó, minden baba más. Barátnőm babája már öt hónaposan átaludta az éjszakát, unokatesómé meg még kétévesen is felébredt többször és cumisüvegből tejet követelt.
2011. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el ezt a könyvet: Aludj jól gyermekem! (le lehet tölteni a netről) Nekünk segített, 6 hónapos korától átalussza az éjszakát, alszik szépen napközben is, már a módszer alkalmazása utáni 2. naptól. Most 10 hónapos 8 foggal.
2011. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
helló, a fiam 15 hós, eddig 2x aludta át az éjszakát.
2011. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hehehe, én is erre vártam végig!

:-)


Volt vagy másfél éves, mire megtörtént.

2011. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kb. 7 hónapos kora óta, most 10 hónapos.
2011. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16 hónapos a lányom.2 hete alussza végig az éjszakát.
2011. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3 éves, még mindig nem alussza át az éjszakát, ellenben a 4 hónapos öccsével. Minden gyerek más, a naggyal mi is megszenvedtük a fogzást, pont mint ti, de miután kijött az összes foga sem lett jobb alvó, nem tudom mikor növi ki, de már én is ki vagyok. Néha az apjával alszik, ha már nagyon kész vagyok.
2011. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia,mi is 10 hónaposak vagyunk.a kisfiam 3 hónapos kora óta végig aludta az éjszakát.Eddig..

most bújt ki az első 2 foga,és a többi is bújik lassan.régóta nyöszörög,felsír éjjel,de ritkán ébred fel.De az én alvásom is éber,mert óránként nyöszörög.Ha nagy a gond napközben is, akkor nurofent adok neki,mi dologélt használunk,ez gyógynövényes,nekünk bevált,de van akinek semmit se ér.

Azt furcsállom,hogy éjjel olyan sokszor eszik,jól lakik a tápszerrel,laktató neki?Nálunk este 8-9 kor vacsi és reggel kel 7-8 közt.

2011. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz lehet neked az biztos...Mi eleve elterveztük a párommal hogy minél hamarabb rászoktatjuk arra hogy aludja át az éjszakát,így a mi lányunk mondhatni 3 hetesen már nem kelt fel az éjszaka.A súlya szépen gyarapszik,így nincs gond hogy kihagy 1-2 étkezést.

Csatlakoznék az egyik válaszolóhoz...biztosan jóllakik lefekvés előtt?Szerintem is a tápszerrel kellene variálni!

2011. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!